چوبی کلاب

انواع گیره ماهی

1-13 از 13

ابزار آلات دستی یکی از مهم ترین ابزارهای مورد نیاز در کارگاه های صنعتی می باشند. گیره، کلمپ و پیچ دستی جزء ابزارهای کاربردی و کارآمد در صنعت چوب می باشند و در مدل و ابعاد مختلف تولید و عرضه می شوند. یک نمونه از گیره های مورد نیاز در صنعت چوب، گیره ماهی می باشد. در ادامه این متن اطلاعات لازم را در مورد گیره ماهی در اختیارتان قرار می دهیم. 

AMG clamps

گیره ماهی فنری AMG

ساخت چین دارای سه سایز مختلف با استحکام بالا برای نگه داشتن قطعه
77,000 تومان

گیره ماهی فنری

گیره ماهی فنری یک مورد از انواع گیره می باشد که از لحاظ شکل ظاهری شبیه به ماهی می باشد و باتوجه به فنرهایی که در آن تعبیه شده است از قدرت بالایی جهت نگهداری دقیق پانل ها برخوردار است. گیره ماهی فنری در بعضی مدل ها به صورت ارگونومیک ساخته می شود و از آسیب رساندن به کاربر پیشگیری می شود.

کاربرد گیره ماهی

گیره ماهی نیز مانند سایر گیره های قابل استفاده در کارگاه ها برای محکم و ثابت نگه داشتن استفاده می شوند. از گیره ماهی می توان برای جا به جایی، ثابت نگه داشتن هنگام سوراخ کاری و برش قطعات، مونتاژ کردن و ... استفاده نمود. لازم به ذکر است که گیره ماهی در سایزهای مختلفی تولید می شود که با توجه به ابعاد قطعه کار به کار می رود.

قیمت گیره ماهی

برای اطلاع از قیمت گیره ماهی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت گیره ماهی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.