پک هدیه

1-21 از 21
معمولا در خرید هدیه برای آقایان انتخاب محدودی وجود دارد. اگر به دنبال یک هدیه خاص و مناسب برای مرد زندگی خود هستید بهترین انتخاب می‌تواند خرید پک هدیه مناسب با شغل آن‌ها باشد. همان‌طور که می‌دانید ساعت، ادکلن، کیف و... از معمول‌ترین هدیه برای آقایان بوده که به مناسبت‌های مختلف برای آن‌ها خریداری می‌شود. اگر می‌خواهید تا یک هدیه خاص و متفاوت برای عزیزان خود خریداری کنید، پیشنهاد چوبینر به شما، تهیه پک هدیه متناسب با شغل آقایان می‌باشد. در این بخش می‌توانید انواع پک کادویی پیشنهادی چوبینر را مشاهده نمایید.

انواع پک کادویی 

انتخاب و خرید کادو یکی از مواردی است که وقت و زمان بسیاری از از شما خواهد گرفت. در برخی از موارد نیز زمان کافی برای انتخاب و خرید پک و بسته‌ی هدیه نیز وجود ندارد. پک کادویی چوبینر می‌توانید این نوع مشکلات را بر طرف نمایید و شما تنها با مشاهده پک‌ کادویی قرار داده شده در این بخش می‌توانید به راحتی هدیه‌ای خاص و مناسب برای عزیزان خود انتخاب و خریداری نمایید. انواع متنوعی از پک کادویی متناسب با شغل و حرفه افراد وجود دارئ که به شرح زیر می‌باشد:

  • پک هدیه معرق کار
  • پک هدیه منبت کار
  • پک هدیه سی ان سی کار
  • پک هدیه نجاری

پک هدیه معرق کار

معرق کاری یکی از هنرهای زیبای صنایع چوب می‌باشد که برای آن ابزار آلات مخصوصی طراحی و ساخته شده است. پک هدیه معرق کاری مناسب برای افرادی است که حرفه و هنر آن‌ها می‌باشد و علاقه بسیاری به این هنر دارند. این نوع پک کادویی در 3 مدل طراحی شده است که به راحتی پک مناسب خود را می‌توانید انتخاب نمایید.

پک هدیه منبت کار

منبت کاری از دیگر هنرهای صنعت چوب می‌باشد که همانند معرق نیازمند ابزار و وسایل مخصوص به خود است. پک هدیه منبت کار نیز در 3 مدل متفاوت طراحی شده است که هدیه‌ای خاص و منحصر به فرد برای عزیزان هنرمند شما می‌باشد.

پک هدیه سی ان سی کار

سی ان سی یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی است که در کارگاه‌های تولیدی و یا نجاری بسیار استفاده می‌شود. افرادی که با این نوع دستگاه کار می‌کنند نیازمند تیغ‌های برش مخصوصی می‌باشند که بر روی این مدل دستگاه نصب می‌شود. اگر در خانواده یا در بین دوستان خود افرادی را دارید که در این حرفه مشغول به کار هستند، پک هدیه سی ان سی کار بهترین گزینه برای کادو دادن به آن‌ها می‌باشد.

پک هدیه نجاری

نجاری یکی از مشاغلی است که از ابزار آلات مختلفی در آن استفاده می‌شود. بهترین هدیه برای نجاران می‌تواند پک هدیه نجار باشد که در آن اقلام ضروری و مورد استفاده یک نجار قرار داده شده است.

پک هدیه آقایان

یکی از منحصر به فردترین پک هدیه برای آقایان می‌تواند ابزار آلاتی باشد که آن‌ها در حرفه‌ی خود استفاده می‌کنند. در این بخش انواع مختلفی از پک هدیه متناسب با حرفه و شغل آقایان قرار داده شده که انتخاب و خرید یک کادوی مناسب را برای شما راحت کرده است. 

قیمت پک کادویی

انواع متفاوتی از پک کادویی متناسب با هر نوع شغل وحرفه وجود دارد که هر کدام از آن‌ها نیز دارای قیمت متفاوتی می‌باشند. برای اطلاع از قیمت انواع پک هدیه می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت پک کادویی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.