چوبی کلاب

ACCURATE

شرکت ACCURATE در سال 1954 در حوزه کابینت سازی توسط ریچارد و دوریس کاوال تاسیس گردید. زمانی که تقاضای سفارش کابینت افزایش پیدا کرد، ریچارد کسب و کار خانوادگی خود را به یک فروشگاه کامل و سفارشی چوبی تبدیل نمود. در سال 1976، آنها کسب و کار خود را به محل فعلی خود در Highland Road در واترفورد، میشیگان انتقال دادند. در این زمان سه پسرشان، ریک، مایک و جو جز افرادی بودند که در رشد و پیشرف این شرکت نقش به سزایی را ایفا می‌کردند. با تمرکز بر راه حل های نوآورانه و مقرون به صرفه و خدمات مناسب به دوستانه قدیمی، ACCURATE به زودی رشد کرد و تبدیل به یکی از ارائه دهندگان پیشرو از محصولات ابزار در استرالیا شد. طی 15 سال گذشته، Accurate به رشد خود ادامه داده است، افراد بیشتری را به تیم اضافه کرده است، تعداد بیشتری به نمایندگی های خود اضافه نمود و فروش آن در حال گسترش به بازارهای جدید است.

معرفی شرکت صنعتی اکیوریت

 امروزه، ACCURATE یک کسب و کار خصوصی متعلق به استرالیا باقی مانه است، همچنان تمرکز خود را بر ارائه راهکار های پیشرو در زمینه راه حل های چوبی که نیازهای یک بازار در حال توسعه است را برآورده می کنند. شایان ذکر است که چوبینر با استفاده از سایت رسمی اکیوریت اطلاعات دقیق تمامی محصولات را استخراج کرده و در سایت درج می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید محصولات ACCURATE را با قیمت مناسب از سایت چوبینر خریداری نمایید.

کیفیت محصولات ACCURATE

شرکت اکیوریت یکی از برند های معروف در شهر Michigan واقع در ایالات متحده آمریکا بوده که تمامی محصولاتش مربوط به یراق آلات آشپزخانه، حمام و سرویس ها می باشد. همچنین شرکت کیوریت با تیم حرفه ای خود قادر به دیزاین سرویس های خانه بوده و تمامی محصولاتش از کیفیت منحصر به فردی برخوردار می باشد. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت ACCURATE بسیار مقرون به صرفه می باشد و نسبت به کیفیت مربوطه بسیار مناسب است.

قیمت محصولات شرکت اکیوریت

شرکت ACCURATE به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما عزیزان می توانید برای دریافت بروزترین قیمت محصولات شرکت اکیوریت با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.