ACIERS

1-1 از 1

برند ACIERS یکی از برندهای شناخته شده اتریشی است که در حوزه ساخت و تولید انواع ابزار آلات صنایع چوب فعالیت می‌کند. برند  ACIERS یا همان شیر نشان با تولید طیف گسترده‌ای از محصولات و ابزار آلات در حوزه صنعت چوب حرف اول را در کیفیت و کاربرد می‌زند. رویای اعضای تیم شیر نشان همواره ایجاد سازمانی متعهد است که عملیات و هنر را در ابزار آلات برای ایجاد تجهیزاتی با کیفیت و راحت تر به ارمغان آورد. کار کردن برای ایجاد این رویای درست، یک کار مداوم از برند شیر نشان است. 

معرفی برند شیر نشان

برند شیر نشان در سال 1990 در کشور اتریش به ثبت رسیده است. شیر نشان برای رسیدن به اهداف والای خود در جهت تولید انواع متنوع‌ترین ابزار آلات باکیفیت تلاش می‌کند. سوهان شیر نشان نیز یکی از بهترین انواع محصولات باکیفیت برند شیر نشان می‌باشد. برند شیر نشان با بیش از 100 پرسنل و طیف وسیعی از ابزار آلات توانسته محصولات خود را به بیش از 100 کشور صادر کند. محصولات شیر نشان از کیفیت و کارکرد عالی برخوردار بوده که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسد.

محصولات برند شیر نشان

محصولات برند شیر نشان شامل انواع ابزار آلات و تجهیزات کاربردی در زمینه صنعت چوب می‌باشد که همانطور که گفته شد سوهان آن از بهترین و کارامدترین محصوت شیر نشان است. شما می‌تواند انواع محصولات شیر نشان را با قیمت مناسب از چوبینر سفارش دهید.

قیمت محصولات شیر نشان

شرکت  ACIERS به دلیل رنج گسترده ای از محصولات وابزار آلات دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شیر نشان می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.