ACM

Acm در سال 1979 توسط tiziano ascari که در حال حاضر مدیرعامل این شرکت است، در ایتالیا تاسیس شد و در حال حاضر یکی از معتبرترین برند ها در این کشور بوده و از محبوبیت بین المللی برخوردار می باشد.

درباره شرکت ای سی ام

این شرکت از همان ابتدای تاسیس به بازارهای خارجی در اروپا و آمریکا متصل شد. در حقیقت این شرکت با رشد نوآوری در بخش ماشین آلات صنعت چوب ایتالیا توانست پنجره ای برای تجارت با دنیا باز کند. Acm در کارخانه خود در novellara به تولید دستگاههای لبه چسبان و ... پرداخت. تمامی مراحل طراحی و تولید محصولات این شرکت در داخل خود شرکت انجام می گیرد و به همین دلیل Acm می تواند تولید سفارشی هم داشته باشد. این شرکت دارای یک سرویس پشتیبانی فنی و حرفه ای با سرعت بالاست. Acm از همان ابتدای تاسیس به دنبال یک بازار هدف بود و امروزه چندین بازار هدف برای خود تعریف کرده است. هر دستگاه تولیدی این شرکت با حداکثر قابلیت اطمینان و دوام طراحی شده است و امنیت دستگاه ها بالاست. محصولات عموم این شرکت عبارتند از: اره برش- اره کشویی میزی- دستگاه برش با اره افقی و پانل بر و ...

کیفیت و نوآوری محصولات ای سی ام

محصولات ای سی ام با بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا طراحی می شود. همچنبن دستگاه های ای سی ام از سری دستگاه هایی بوده که محصولات خروجی که از آن ها به عمل می آید کاملا بی نقص و ایراد می باشد. 

قیمت محصولات شرکت ACM

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت ACM با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.