AKE

1-1 از 1

AKE  یک شرکت متوسط بین المللی مختص محصولات خانوادگی است . موقعیت ما مزایای قابل توجهی را برای مشتریان ما ارائه می دهد. ارائه آنها به تنوع و تخصص شرکت بزرگ و سرعت و انعطاف پذیری شرکت کوچک است . تخصص ما ،دقت علامت تجاری ما، نوآوری ما،سرمایه فراوان ما،تجربه بسیار بالای ما به مشتریان کمک می کند که به دست آورده های جدیدی برسند.

معرفی شرکت آ کی ای

بیش از 50 سال که شرکت آ کی ای در زمینه برنامه های کاربردی صنعتی ، بازرگانان بالاترین میزان کیفیت را داشته است.امروزه شرکت AKE  در سطح جهانی به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی تیغه های اره ی دایره ای  و فرز برش زن شناخته شده است .

چه برای ابزارهای سفارشی یا تقاضای استاندارد : راه حل شرکت AKE است.

برش و بهتر

چیزی فراتر از یک برش تمیز 

دانش متمرکز شده برای یافتن بهترین راه حل های ممکن. آگاهی ما از میزان قوت مان به مشتریان این اطمینان را می دهد که بهترین راه حل ممکن را انتخاب کرده اند. میزانی که ما در تولید محصولات مان داربم و تجربه زیادی که در این عرصه داریم در هیچ جای دیگری یافت نمی شود. میزان کیفیت ابزارها، تحت کنترل خودمان است. به عبارتی دیگر می توان برای مشتریان اینگونه تعبیر کرد که با AKE احساس و عملکرد بهتری داشته باشید.

تخصص به عنوان کلید موفقیت 

برای هرگونه تیغه اره دایره ای که توسط AKE تولید شده، می توانید کل فرآیند تولید را از یک ورق فلزی گرفته تا یک ابزار پیشرفته را دنبال کنید.کیفیت ابزارها توسط ما کنترل شده ، و با همراهی تیم متخصص متشکل شده از مهندسان برنامه های کاربردی در مواردی که حداکثر استانداردهای ما کاربردی  نیستند، قادر هستیم راه حل های منحصر به فردی ارائه دهیم.

قیمت محصولات شرکت AKE

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد.


"For English information about this brand change the website language to English"