تخفیف هفتگی

ای ام جی کلمپ | AMG clamps

1-6 از 6

AMG clamps یک برند چینی است که در ساخت انواع ابزار آلات در حوزه صنعت چوب فعالیت دارد. 14 سال است که انواع گیره‌های صنعتی AMG clamps وارد ایران شده و در اختیار صنعتگران چوب قرار می‌گیرد. ای ام جی کلمپ یک شرکت تولیدی انواع گیره دستی در کشور چین می‌باشد. شرکت ای ام جی کلمپ با بیش از 500 پرسنل در جهت رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کند تا بهترین و باکیفیت‌ترین ابزار را تولید و عرضه نماید.

معرفی شرکت ای ام جی کلمپ

شرکت ای ام جی کلمپ در حقیقت دارای سابقه‌ای 30 ساله در تولید ابزار آلات صنعتی است که امروزه با توجه به نیازهای جدید و همچنین پیشرفت تکنولوژی دست به تولید ابزار آلاتی جدید همانند انواع گیره دستی کرده است که به سراسر دنیا صادر می‌شود. ای ام جی کلمپ در سال 8989 با هدف تولید ابزار آلات صنعتی در کشور چین تاسیس گردید و تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده است. ایران جدیدترین و بروزترین ابزار آلات صنعتی را از شرکت ای ام جی کلمپ گرفته و وارد می‌کند که بسیار مورد استفاده صنعتگران و متخصصان صنعت چوب قرار گرفته است.

ابزار آلات برند AMG

ابزار آلات برند AMG شامل انواع گیره دستی مانند گیره ماهی فنری، گیره قفلی و... می‌باشد که در کارگاه‌های نجاری و در دیگر حوزه‌های صنعت چوب بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حال حاضر این مدل ابزار آلات ای ام جی در چوبینر با قیمت مناسب ارائه شده است.

قیمت محصولات ای ام جی کلمپ

شرکت AMG به دلیل رنج گسترده ای از محصولات وابزار آلات دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات ای ام جی کلمپ می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.