چوبی کلاب

Anant

1-1 از 1

شرکت Anant در سال 1949 توسط یک مهندس مکانیک هندوستانی به نام آقای چوپرا آغاز به کار نمود. این شرکت در ابتدا در یک ساختمان کوچک و با سرمایه اندکی کار خود را شروع کرد. با گذشت زمان و پیشرفت های چشمگیری که در زمینه تولید ابزارآلات کارگاهی داشت به شهرت جهانی دست یافت و فعالیت خود را در حد بالایی گسترش داد؛ در حال حاضر شرکت Anant در ساختمانی به مساحت 1200 متر مربع و با چند واحد مختلف مشغول به فعالیت می باشد. امروزه شرکت Anant در بسیاری از کشورهای اروپایی، ایلات متحده آمریکا، خاورمیانه، استرالیا و آفریقا نمایندگی های بسیاری دارد و محصولات خود را صادر می کند.

زمینه فعالیت شرکت آنانت

زمینه فعالیت شرکت آنانت به شرح زیر می باشد:

  • تولید انواع رنده های مختلف کارگاهی
  • انواع ابزارهای برش از قبیل اره، چاقو و ...
  • ابزارهای حکاکی
  • انواع چکش از قبیل چکش پنبه ای، چکش صلیبی و...
  • ابزارهای تیزکاری
  • انواع گیره، مغار و پیچ گوشتی

کیفیت محصولات برند Anant

برند Anant پس از سالها فعالیت چشمگیر تجربه های بسیاری جهت بالا بردن کیفیت محصولاتش کسب کرده است. شرکت Anant برنامه ریزی مناسبی جهت بهبود کیفیت و کسب اعتماد مشتریان خود دارد. کیفیت محصولات برند Anant در حد بالایی می باشد و یکی از رقبای اصلی کشورهای صنعتی اروپا و آمریکا می باشد؛ همچنین محصولات این برند به میزان محبوبیتی دست یافته اند که در تمام کارگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت محصولات شرکت Anant

برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Anant می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات شرکت Anant با چوبینر تماس حاصل فرمایید.