چوبی کلاب

Arva

برند Arva یکی از تولیدکنندگان ابزارآلات در کشور ایران بوده که با تجربه ی 30 ساله خود و با بهره گیری از استاندارد های جهانی قادر به تولید با کیفیت ترین محصولات می باشد. برند Arva توانسته در راستای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان عملکرد خوبی در صنعت ابزارآلات کشور داشته باشد.

محصولات شرکت آروا

شرکت آروا انواع ابزارالات دستی، برقی، شارژی، بادی، برشی و موتوری را به بازار ارئه کرده است که از ابزارآلات آروا می توان به انواع دریل، آچار بکس، پیچ گوشتی، اینورتر و تمامی ابزارالات ایمنی اشاره کرد. در حال حاضر شرکت توزیع ابزار آروا تنها تولید کننده مجاز ابزار آلات جوش و برش در ایران می‌باشد. همچنین شرکت آروا در چند سال اخیر موفق به تولید صفر تا صد اینورتر های 200، 220، 250 و 280 آمپر مطابق با استاندارد های جهانی شده است.

کیفیت محصولات شرکت Arva

محصولات شرکت Arva توسط متخصصین و مهندسین ایرانی طراحی شده و تمامی ابزارآلات Arva از استاندارد های جهانی برخوردار بوده که در حقیقت قبل از تولید ابزار ها، تمامی محصولات مرحله آزمون ها را گذزانده اند. لازم به ذکر می باشد، اکثر محصولات Arav دارای گواهینامه CE می باشد.

قیمت محصولات شرکت آروا

شرکت  آروا به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و ابزار آلات دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت آروا می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.