چوبی کلاب

Bahco

1-16 از 16

یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید ابزار آلات دستی برند Bahco نام دارد. Bahco در سال 1862 توسط گوران فردریک گورانسون کار خود را در سوئد آغاز نمود. جالب است بدانید در ساخت ابزار آلات در شرکت باهکو از روش بسمر استفاده می شد. در ادامه این متن قصد داریم اطلاعات کامل تری در رابطه با محصولات Bahco و کیفیت آن ها در اختیارتان قرار دهیم.

محصولات باهکو

باهکو جزء برندهای با کیفیت در زمینه تولید ابزار آلات دستی مورد نیاز در صنایع چوب، فلز، آلومینیوم و... می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی چند مورد از محصولات باهکو بپردازیم:

  • مغار
  • پیچ گوشتی
  • انبر
  • اره دستی
  • متر و تراز

کیفیت محصولات Bahco

محصولات Bahco همان طور که ذکر شده با روش بسمر تولید می شوند که جزء بهترین روش های ذوب فولاد می باشد، و در آن با روش دمش هوا مدت زمان ذوب فولاد را به ده الی پانزده دقیقه کاهش داد. با گذشت زمان و پیشرفت علم شرکت Bahco نیز به تولید انبوهی دست یافت که کیفیت آن باعث شد که به سراسر جهان محصولاتش را صادر نماید. لازم به ذکر است که در طی سال های اخیر این شرکت به صورت چندملیتی فعالیت می کند و در کشورها و قاره های دیگر به شهرت رسیده است.

قیمت ابزار آلات باهکو

برای اطلاع از قیمت ابزار آلات باهکو می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت ابزار آلات باهکو با چوبینر تماس حاصل فرمایید.