چوبی کلاب

BARBERAN

1-11 از 11

BARBERAN یکی از برندهای معروف در زمینه تولید انواع دستگاه‌های پرینتر، روکش کن و خشک کن می‌باشد که تمامی محصولاتش از کیفیت منحصر به فردی برخوردار می‌باشد.

معرفی شرکت باربران

باربران در سال 1929 تأسیس شد، یک تجارت خانوادگی که ماشین آلات صنعتی را تولید می‌کند. این شرکت طراحی و تولید ماشین آلات را برای بهبود بهره وری در فرآیندهای تولید مبلمان، ساخت، دکوراسیون و بسته بندی صنایع انجام می‌دهد. تولیدات این شرکت از 4 بخش خط تولید لمینیت، بسته بندی، لعاب و چاپ دیجیتال تشکیل شده است. باربران 85 درصد از تولیداتش را صادر می‌کند، بنابراین ماشین آلات این شرکت در کارخانه‌های واقع در بیش از 60 کشور از 5 قاره وجود دارند.

کیفیت و نوآوری شرکت BARBERAN

نوآوری، ایجاد و تولید راه حل‌های سطح بالا برای افزایش بهره وری برای مشتریان و کاهش هزینه‌های مبلمان، ساخت و ساز، دکوراسیون و بسته بندی صنایع مهمترین اهداف این مجموعه هستند. برنامه ریزی برای تولید و تکنولوژی این شرکت سطح بالایی دارد و این شرکت ISO 9001 کیفیت را برای محصولات خود دارد. این شرکت کارخانه‌ای با مساحت 27،000 مترمربع با امکانات مدرن واقع در Castelldefels بارسلونای اسپانیا دارد. یک مکان استراتژیک که حمل و نقل هوایی یا دریایی را آسان می‌کند.

قیمت محصولات شرکت باربران

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت باربران با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.