BIESSE

1-18 از 18

بیسه یکی از مهم ترین تولید کنندگان ماشین آلات در سطح جهان می باشد که در ایتالیا آغاز به کار نموده است. از مهمترین محصولات شرکت BIESSE می توان به دستگاه های برش و CNC اشاره کرد. BIESSE در کشورهایی چون ترکیه و آمریکا و کانادا هم نمایندگی دارد. شرکت BIESSE دارای کارخانه ای با مساحت 18000 مترمربع است و سالانه 7000 دستگاه تولید می کند و دارای 3800 کارمند است.

معرفی شرکت بیسه

گروه صنعتی بیسه ایتالیا یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین کمپانی های فعال در زمینه تولید ماشین آلات و سیستم های فرآوری چوب، شیشه و سنگ در دنیا می باشد. فعالیت این گروه صنعتی از سال 1969 با چشم انداز تسخیر بازار جهانی از طریق تبدیل شدن به یک امپراطوری بزرگ در صنعت چوب و حضور در بازار جهانی به عنوان شریک تجاری قدرتمند برای شرکت های فعال در این زمینه آغاز شده است. به عنوان یک شرکت بین المللی، گروه بیسه محصولات خود را از طریق شبکه ای گسترده مشتمل بر بیش از 30 شعبه تحت کنترل و 300 نماینده فروش در بازارهای استراتژیک بالغ بر 100 کشور جهان توزیع می نماید.

محصولات شرکت BIESSE

محصولات عمده این شرکت دستگاههای 5 محور اسپیندل ، دستگاههای برش اتومات و .. است. همچنین این شرکت نرم افزار DSUIT را ارئه کرده که اپراتورها بتوانند به راحتی با دستگاه کار کنند.. دستگاه های این شرکت در طول هر مرحله مونتاژ به طور متوسط 160 مرتبه چک می شوند و تحت آزمون دقیق نهایی قرار می گیرند. به این ترتیب علاوه بر تضمین کیفیت دستگاه ها، در مرحله مونتاژ اصلاح صورت می گیرد و ممکن است حتی تحویل دستگاه با تاخیر مواجه شود.

قیمت محصولات شرکت بیسه

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا در صورت قیمت محصولات شرکت بیسه با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

ناموجود
BIESSE

پانل بر افقی BIESSE مدل Wn 610

ساخت ایتالیا دارای نرم افزار حرفه ای OSI و نرم افزار سرویس، نگهداری و رفع عیب با توضیحات تصویري
نیازمند استعلام تلفنی