BIESSE

1-19 از 19

معرفی شرکت BIESSE

گروه صنعتی بیسه ایتالیا یکی از بزرگترین وشناخته شده ترین کمپانی های فعال در زمینه تولید ماشین آلات و سیستم های فرآوری چوب، شیشه و سنگ در دنیا می باشد. فعالیت این گروه صنعتی از سال 1969 با چشم انداز تسخیر بازار جهانی از طریق تبدیل شدن به یک امپراطوری بزرگ در صنعت چوب و حضور در بازار جهانی به عنوان شریک تجاری قدرتمند برای شرکت های فعال در این زمینه آغاز شده است.

به عنوان یک شرکت بین المللی، گروه بیسه محصولات خود را از طریق شبکه ای گسترده مشتمل بر بیش از 30 شعبه تحت کنترل و 300 نماینده فروش در بازارهای استراتژیک بالغ بر 100 کشور جهان توزیع می نماید.

محصولات عمده این شرکت دستگاههای 5 محور اسپیندل ، دستگاههای برش اتومات و .. است. همچنین این شرکت نرم افزار DSUIT را ارئه کرده که اپراتورها بتوانند به راحتی با دستگاه کار کنند.. دستگاههای این شرکت در طول هر مرحله مونتاژ به طور متوسط 160 مرتبه چک می شوند و تحت آزمون دقیق نهایی قرار می گیرند. به این ترتیب علاوه بر تضمین کیفیت دستگاهها، در مرحله مونتاژ اصلاح صورت می گیرد و ممکن است حتی تحویل دستگاه با تاخیر مواجه شود.

این شرکت دارای کارخانه ای با مساحت 18000 مترمربع است و سالانه 7000 دستگاه تولید می کند و دارای 3800 کارمند است.

از مهمترین محصولات این شرکت می توان به دستگاههای برش و CNC اشاره کرد. این شرکت در کشورهایی چون ترکیه و آمریکا و کانادا هم نمایندگی دارد.

قیمت محصولات شرکت BIESSE

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می 

باشد

وب سایت رسمی شرکت بیسه


"For English information about this brand change the website language to English"