BLUFIXX

1-2 از 2

BLUFIXX یکی از برند های معروف در چسب های مخصوص بوده که با کاربرد منحصر به فردش مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. لازم به ذکر می باشد، BLUFIXX از یزرگترین تولیدکنندگان چسب های مدادی بوده که ملیت برند آن کشور آلمان می باشد.

معرفی شرکت بلوفیکس

چسب یکی از ابزارهای بسیار کاربردی است که برای متصل کردن قطعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتخاب نوع چسب باتوجه به سطوحی که قرار است چسبیده شوند اهمیت زیادی دارد و باید ساختار آن‌ها را نیز درنظر گرفت. علاوه‌بر توجه به فاکتور جنس سطوح، قدرت چسبندگی، سرعت خشک شدن چسب، حالت چسب پس از خشک شدن و رنگ آن نیز اهمیت زیادی دارد. باتوجه به پیشرفت همه‌جانبه‌ی ابزارها، تکنولوژی ساخت و تولید چسب‌ها نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. در این مطلب قصد داریم چسبی بسیار کارآمد را معرفی نماییم که با کمک آن بتوان سطوح مختلفی را باکیفیتی مناسب چسباند.

چسب های معروف BLUFIXX

BLUFIXX یک چسب منحصر به فرد آلمانی است که برای اولین بار در دنیا توانسته نوعی چسب تعمیراتی اختراع کند که با تابش نور آبی مخصوص بلوفیکس به مایع بلوفیکس آن را خشک کند‏. ‏این محصول منحصر به فرد در دو مدل و 6 رنگ عرضه میشود که یک مدل آن مناسب برای چوب و پلاستیک و مدل دیگر آن مناسب برای فلزات،سنگ و شیشه میباشد همچنین می توان برای بدست آوردن رنگ مناسب رنگ ها را با هم ترکیب نمود و بعد از رسیدن به رنگ مناسب آن را خشک نمود‏.‏

قیمت محصولات شرکت بلوفیکس

شرکت بلوفیکس آلمانی به دلیل تولید محصولات متنوع با قیمت های متفاوت دارای رنج قیمتی خاصی برای محصولات خود می باشد، جهت استعلام قیمت محصولات شرکت بلوفیکس با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.