BLUFIXX

1-2 از 2

معرفی شرکت بلوفیکس

چسب یکی از ابزارهای بسیار کاربردی است که برای متصل کردن قطعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتخاب نوع چسب باتوجه به سطوحی که قرار است چسبیده شوند اهمیت زیادی دارد و باید ساختار آن‌ها را نیز درنظر گرفت. علاوه‌بر توجه به فاکتور جنس سطوح، قدرت چسبندگی، سرعت خشک شدن چسب، حالت چسب پس از خشک شدن و رنگ آن نیز اهمیت زیادی دارد. باتوجه به پیشرفت همه‌جانبه‌ی ابزارها، تکنولوژی ساخت و تولید چسب‌ها نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. در این مطلب قصد داریم چسبی بسیار کارآمد را معرفی نماییم که با کمک آن بتوان سطوح مختلفی را باکیفیتی مناسب چسباند.

بلوفیکس یک چسب منحصر به فرد آلمانی است که برای اولین بار در دنیا توانسته نوعی چسب تعمیراتی اختراع کند که با تابش نور آبی مخصوص بلوفیکس به مایع بلوفیکس آن را خشک کند‏.‏این محصول منحصر به فرد در دو مدل و 6 رنگ عرضه میشود که یک مدل آن مناسب برای چوب و پلاستیک و مدل دیگر آن مناسب برای فلزات،سنگ و شیشه میباشد همچنین می توان برای بدست آوردن رنگ مناسب رنگ ها را با هم ترکیب نمود و بعد از رسیدن به رنگ مناسب آن را خشک نمود‏.‏

قیمت محصولات شرکت Blufix آلمان

این شرکت آلمانی به دلیل تولید محصولات متنوع با قیمت های متفاوت دارای رنج قیمتی خاصی برای محصولات خود می باشد، جهت استعلام قیمت محصول مورد نظر خود با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.

آدرس وب سایت رسمی بلوفیکس


"For English information about this brand change the website language to English"