چوبی کلاب

BLUM

1-32 از 32

BLUM از شرکت های معروف و حرفه ای در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بوده که در کشور اتریش با تعداد 7500 نفر پرسنل فعالیت می کند و در زمینه تولید دکوراسیون و یراق آلات کابینت فعالیت دارد.

معرفی شرکت بلوم

شرکت بلوم با داشتن تیمی خلاق و حرفه ای، قادر خواهد بود تا آشپزخانه ای دلنشین و مدرنی را برای علاقه مندان طراحی کند. به طوری که راحتی کاربر را در باز و بسته کردن درب‌های کابینت و دیگر اتصالات ایجاد کرده است. در نهایت طراحی حرفه ای کابینت ها باعث شده تا طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. همچنین شرکت بلوم دارای استاندارد و گواهی های ذیل می باشد:

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 5001

کیفیت محصولات شرکت BLUM

شرکت بلوم از استاندارد AEO برخوردار بوده که توسط کمیسیون اروپا به رسمیت شناخته شده است. همچنین برای ارتقای کیفیت محصولات، شرکت بلوم ابتدا با نرم افزار های مخصوص عملیات شبیه سازی کامپیوتری را انجام داده و بعد از آزمایشات نمونه اولیه توسط تیم لابراتور، محصول خود را به تولید انبوه می رساند. برای اطلاع بیشتر از برند BLUM، به سایت رسمی شرکت بلوم مراجعه فرمایید.

قیمت محصولات شرکت بلوم

شرکت بلوم به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت بلوم می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.

ناموجود
BLUM

جک اونتوس 28HF بلوم

ساخت کشور اتریش/ مناسب برای ارتفاع کابینت از 480 تا 1040میلی‌متر
ناموجود
ناموجود
BLUM

جک اونتوس HS بلوم

ساخت اتریش برای کابینت‌هایی به ارتفاع 35 الی 80 سانتی‌متر
ناموجود