فروشنده شو

بوش | BOSCH

1-24 از 28

از بزرگترین تولید کنندگان لوازم برقی اعم از ابزارآلات می توان به BOSCH اشاره کرد. BOSCH با سابقه ی چندین ساله ی خود توانسته است محصولات با کیفیتی را به بازار های جهانی ارائه دهد. شرکت Bosch از لحاظ تنوع و کیفیت جزء بهترین برندها محسوب می شود و اکثر مصرف کنندگان تمایل زیادی به استفاده از محصولات بوش دارند.

معرفی شرکت بوش

در سال 1886، رابرت بوش "کارگاه ماشین آلات و مهندسی برق" را در اشتوتگارت تاسیس کرد. این تولد جهانی شرکت بوش بود که امروزه شاهد قدرت نمایی این شرکت هستیم. شرکت بوش از همان ابتدا، از قدرت نوظهور و تعهد اجتماعی برخوردار بود. شرکت بوش به دنبال راه حل های طولانی مدت برای ایجاد جامعه بهتر برای زندگی، کار و یادگیری است. شعار شرکت بوش: ما متعهد به مراقبت و نظارت در جامعه هستیم. این شرکت یک رویکرد جمعی را برگزار می کند و معتقد است بهترین نوع اجناس را ارائه می دهد. سازگاری، بخش جدایی ناپذیر از ارزش شرکت بوش است. با قوانین رفتاری که در سرتاسر جهان اعمال می شود، هدف این شرکت حفاظت از همکاران و شرکت ها و نیز مشتریان است. لازم به ذکر است شرکت بوش یک کمپانی چند ملیتی است و در کشورهای مختلفی از قبیل آلمان، سوئیس، آمریکا، کانادا و... فعالیت می کند.

کیفیت محصولات BOSCH

ابزارآلات BOSCH از کیفیت منخصر به فردی برخوردار می باشد که در واقع تمامی محصولات BOSCH با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا به تولید رسیده است. همچنین تمامی ابزارآلات بوش با دقت و ظرافت خاصی تولید شده و تمامی محصولات از سرعت کارایی شگفت آوری برخوردار می باشد.

قیمت محصولات شرکت بوش

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت بوش می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.