BUP Utensili

معرفی شرکت BUP Utensili

B.U.P. Utensili در سال 1968 تاسیس شد و پس از گسترش تولید مبلمان محلی تولید خود را از ابزار نجاری آغاز کرد. کار سخت و تعصب ثمره بخشید و شرکت به زودی تولید خود را افزایش داد و توانست نیاز های کارکنان را برآورده کند و تکنولوژی خود را توسعه دهد تا بتواند سهم بیشتری از بازار را در اختیار بگیرد. در سال 1978 این شرکت به محل جدیدی منتقل شد و می توانست خود را یک صنعت کامل با 1300 مترمربع و 15 کارگر کارخانه معرفی کند. پس از گذشت ده سال در بازار، یک رونق واقعی بوجود آمد: فروش افزایش یافت و بازار هم گسترش یافت.
به جای اینکه با شرکت های محلی کار کند، البته همانطور که در ابتدا انجام داده بودند، شروع به فروش هم به سایر نقاط ایتالیا و هم خارج از کشور نمود. محصولات با کیفیت بالا آنها تقریبا بسیار مورد تقاضا بودند: B.U.P. Utensili به زودی یک مرجع مهم برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شد. امروزه تکنولوژی که برای ساخت ابزارها در این شرکت استفاده می شود، از تجهیزاتی پیشرفته استفاده می کند. ابتدا آن را بر روی کامپیوترها با استفاده از نرم افزار گرافیکی CAD و CAD / CAM طراحی می کنند. که این باعث می شود در طرح های سه بعدی کار کند و طراحی گرافیکی برش را می توان به طور مستقیم به ایستگاه های کاری کنترل شده منتقل کرد و سپس می توان محصولاتی با کیفیت بالا را تولید کرد.
چاقوها با استفاده از دو دستگاه اتوماتیک نمایه با یک فیدر اتوماتیک ساخته می شوند. آنها دارای چهار چرخ الماس مختلف هستند که می توانند لبه ها را خرد کنند، تیز کنند، و به مواد خام در HM فوق العاده تبدیل کنند. بنابراین تقریبا هر نوع شکل ممکن است. B.U.P. Utensili متخصص در ساخت ابزار آلات الماسه است. تولیدات این شرکت شامل طیف گسترده ای از ابزار استاندارد و همچنین بسیاری از محصولات ویژه ساخته شده بر اساس مشخصات مشتری است.این چرخه کار با انجام آزمون های دقیق بر روی ابزارآلات برای بررسی دقت آن تکمیل: آزمون بر روی چوب، آزمون نهایی است که تضمین کیفیت بالای محصولات است. در طول سالها این شرکت تجربه خوبی برای ساخت روترها را نیز داشته است.

قیمت محصولات شرکت BUP Utensili

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می 

باشد. برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

سایت شرکت BUP Utensil


"For English information about this brand change the website language to English"

هنوز در این دسته بندی محصولی اضافه نشده است!