بنر رمضان

CASADEI

1-24 از 39

CASADEI یکی از برند های معروف در کشور ایتالیا بوده و از محصولات این شرکت می توان به دستگاه های برش مانند اره فلکه گندگی و دستگاه فرز اشاره نمود. لازم به ذکر می باشد، شرکت CASADEI با سابقه ی چندین ساله ی خود توانسته است بهترین و با کفیت ترین دستگاه های مورد نیاز در صنایع چوب را به تولید برساند. در ادامه به معرفی شرکت کاسادی می پردازیم.

معرفی شرکت کاسادی

برنامه تولید گسترده کاسادایی به سال 1945 برمی گردد؛ هنگامی که اولین ماشین از درب کارخانه خارج و عرضه بازار شد. کاسادایی به علت سرمایه گزاری ثابت در زمینه تحقیقات و طراحــی به قله کیفیت در بازار جهانی دست یافته است.امروزه با تحقیقات هنر و بخش توسعه و خط تولید تمام اتومـاتیک، ما محصولات نوآورانه با تکنولوژی بالا، که دارای بالاترین سطح کیفیت و اطمینان می باشند را گارانتی می کنیم. شبکه توزیع مناسب و گسترده کاسادایی مفتخر است تامین کننده مشتریان خود در بیش از 90 کشور در سراسر جهان باشد. رنج کامل محصولات کاســادایی از ماشین آلات سنتی تا پیچیده ترین ماشین ها از جمله پانل برهای اتوماتیک و سمباده های غلطکی، نوارلبه چسبان ها و مولدرهای صنعتی متغیر است.

کیفیت محصولات شرکت CASADEI

شرکت CASADEI دارای چندین تیم در زمینه مهندسی و پژوهشی بوده و با برخورداری از لابراتور های هوشمند توانسته است محصولاتی با کیفیت مناسب را در بازار ها ارائه دهد. همچنین این شرکت با دریافت چندین استاندارد مورد تایید از سازمان ملل، یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های صنایع چوب در ایتالیا و همچنین قاره اوپا به شمار می رود.

قیمت محصولات شرکت کاسادی

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت کاسادی می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.