بلک فرایدی

CEFLA

1-3 از 3

CEFLA با سابقه چندین ساله خود توانسته است انواع دستگاه های رنگ زنی و سنباده زنی را با بهترین کیفیت مناسب به تولید انبوه برساند. این شرکت با تولید خط کامل فینیشینگ دارای ماشين‌هاي سنباده زني، انواع دستگاه‌هاي پاشش رنگ و سيستم‌هاي خشك كن مبتنی بر تکنولوژی و دانش روز جهان برترین تولید کنندگان صنعتی در رده بندی جهانی قرار دارد.

معرفی شرکت چفلا

گروه چفلا، یکی از بزرگترین گروه‌های ایتالیا و از پیشتازان تولید ماشین آلات و تامین تجهیزات خطوط پاشش رنگ در سطح جهان است. این کمپانی با تولید خط کامل فینیشینگ شامل ماشين‌هاي سنباده زني، انواع دستگاه‌هاي پاشش رنگ و سيستم‌هاي خشك كن مبتنی بر تکنولوژی و دانش روز جهان، در حال حاضر در ردیف برترین تولید کنندگان صنعتی در رده بندی جهانی قرار دارد.

نوآوری در شرکت CEFLA

بهره گیری از پيشرفته ترین و بزرگترين آزمايشگاه در دل کارخانجات این گروه، با بيش از یک صد ماشین ویژه باعث شده صنعتگران علاوه بر مشاهده چگونگی تولید و طرز کار ماشین آلات از نزدیک، تجهيزات مورد نیاز خود را بر اساس نوع کاربری و ارائه محصول نهایی انتخاب کنند. قدرت بالای خدمات پس از فروش کمپانی چفلا در ارائه خدمات پس از فروش وسیع و فوری، همچنین بهره گیری از انبار مجهز به بیش از 20000 قطعه یدکی از دیگر امتیازات این گروه بزرگ صنعتی به شمار می‌رود. گروه چفلا در بخش‌های تخصصی ذیل راه حل‌های یکپارچه ارائه می‌کند:

  • Cefla Finishing سازنده انواع دستگاه‌هاي رنگ زني
  • Delle Vedove سازنده دستگاه‌هاي سنباده زني پروفيل
  • Falcioni سازنده دستگاه‌هاي سنباده پنجره، تجهيزات رنگ پاشي دستي و خطوط رنگ پنجره
  • Sorbini سازنده دستگاه‌هاي سنباده تخت، رنگ كاري پاركت و پرينتينگ
  • Dϋspohl سازنده انواع خطوط پانل و پروفايل رپينگ

لیست قیمت محصولات شرکت چفلا

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت چفلا می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.