CEL

1-3 از 3

معرفی شرکت CEL

C Enterprise Limited)CEL) 
توسعه، تولید و بازاریابی محصولات نوآورانه که فراتر از کیفیت و ارزش قابل انتظار هستند. خطوط اصلی ما عبارتند از ابزار و لوازم خانگی قدرتی با کیفیت بالا، چاپگرهای رومیزی 3D و لوازم جانبی مرتبط.

مرکز طراحی و توسعه CEL در بریستول انگلستان است که توسعه محصول و مالکیت عقلانی را در سطح جهانی فراهم می کند. تسهیلات طراحی ما، CEL را قادر می سازد تا خطوط تولیدی نوین راه اندازی کند و دامنه های موجود را توسعه دهد.

ما در انگلستان، اروپا، هنگ کنگ، چین و بیش از 45 کشور دیگر، دفتر فروش مجاز داریم. ما در کشورهای مختلف با زبان های مختلف کار می کنیم اما هدفمان مشترک است: کیفیت، محصولات نوآورانه با ارزش بسیار زیاد.

ما تلاش می کنیم که رضایت مشتری را تا حد بالایی حفظ کنیم، از کاربر نهایی گرفته تا خرده فروشان بازار. این ارتباطات، آینده CEL را تضمین خواهد کرد و از همه شرکای ما، بهره مند خواهند شد.

در سال 2008، CEL نخستین ایستگاه کاری بی سیم در جهان را راه اندازی کرد - POWER8workshop – که برای حرفه ای ها و علاقه مندان به DIY بسیار ایده آل بود. مجموعه ای شامل یک جعبه استیل با چهار ابزار هادی 18 ولت.

CEL در 2012 روی نسخه جدیدی به نام Robox کار می کند، یک پرینتر روی میزی سه بعدی و مدولار است که استفاده از آن بسیار ساده است. Robox آینده تولید میکرو است که با سیستم HeadLock ™  با سری های متفاوت کار می کند و به کاربران این امکان را می دهد که ارتقا پیدا کند و به یک چاپگر دوتایی، سوزن برش، سر میلینگ و یا اسکنر  سه بعدی خواهند داشت.

CEL و شرکای تجاری اش، بسیاری از کشور ها با زبان های مختلف را تحت پوشش دارد و هدفش فقط و فقط خلاقیت، تکامل و بالا بردن عمر محصولات است.

قیمت محصولات شرکت CEL

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد.

وب سایت رسمی شرکت سل


"For English information about this brand change the website language to English"