فروشنده شوید

CENTAURO

1-3 از 3

CENTAURO یکی از برندهای معروف ایتالیایی بوده که در زمینه تولید ماشین آلات CNC و برش چوب فعالیت دارد. همچنین تمامی محصولات شرکت چنتارو مطابق با استانداردهای جهانی به تولید می‌رسد که در نتیجه از کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشند.

معرفی شرکت چنتارو

شرکت Centauro SPA ایتالیا در سال 1946 تاسیس شد. از نظر کیفیت، بدون شک این شرکت محصولات منحصربه فردی تولید کرده است. برنامه گسترده تولیدی این شرکت از سال 1970 با احداث یک خط جدید تولیدی و نوآوری‌های تکنولوژیکی آغاز شد. در سال 1990 خطوط جدیدی برای تولید ماشین آلات صنعت چوب مانند دستگاه‌های برش و غیره راه اندازی کرد که 70 درصد گردش مالی این شرکت از طریق این خطوط بود.

ماشین آلات شرکت CENTAURO

شرکت CENTAURO کارخانه‌ای با مساحت 250000 متر مربع و بیش از 100 نفر کارمند دارد. در بخش ماشین آلات نجاری تولید سالیانه حدود 2800 دستگاه می‌باشد. این شرکت بخش ریخته گری جداگانه دارد و مواد اولیه برای ساخت ماشین آلات را انحصاری تامین می‌کند. اخیرا این شرکت شروع به تولید ماشین آلات CNC هم نموده است. در اکثر کشورهای دنیا نمایندگی دارد و 80 درصد محصولات خود را صادر می‌کند.

قیمت محصولات شرکت چنتارو

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت چنتارو می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.