میلاد امام رضا

چوبیمهر

چوبیمهر

ما بر این باوریم انسان ها همواره با افزایش آگاهی شان مسئولیت شان هم افزایش می یابد و لازمه شروع فعالیت موثر در هر حوزه ای، فرهنگ‌ سازی صحیح در اقشار جامع می‌باشد به همین منظور چوبینر، در مهر ماه سال 1400 واحد مسئولیت های اجتماعی خود را با تأسی از نگرش، اهداف و برنامه های راهبردی راه اندازی تا در پرتو الطاف الهی، کمک های مردمی و با یاری همراهان جهادگر در این راه بتواند رسالت خود را به نحو صحیح انجام دهد تا بتواند به تحولی پایدار در جامعه هدف دست یابد.

چوبیمهر صندوق خیریه ای است که با تلاش واحد مسئولیت اجتماعی چوبینر افتتاح گردیده و از انگيزه والای خدمت به هم‌نوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به آموزش، کارآفرینی، حمایت از خانواده های بی سرپرست قرارداده تا با کمک مردم خیر، موسسه‌های مردم نهاد، روشنایی و لبخند را به هم نوعان خود هدیه دهد.

چوبیمهر رسالت خود رادر حوزه توانمند سازی نیازمندان قرار داده است که این فعالیت با ارائه آموزش های مهارتی و ایجاد زمینه های اشتغال و.... همراه می باشد و این مسیر سخت و طولانی اما دست یافتنی بدون شک با همدلی تک تک افراد جامعه هموار و مسیر خواهد شد.

رسالت چوبیمهر

چوبیمهر در راستای کمک موسسه‌ها و انجمن‌های نیکوکاری فعالیت خود را آغاز نموده است که اهم اهداف آن به شرح زیر است:

  • حمایت از زنان سرپرست خانواده
  • حمایت از زنان بد سرپرست
  • حمایت از کودکان کار و بد سرپرست
  • حمایت تحصیلی و آموزشی کودکان کار و مستمند
  • حمایت جهت کسب مهارت و توانمندی شغلی افراد نیازمند و بی خانمان

فعالیت های چوبیمهر


  • موسسه کهریزک استان البرز

کمک به موسسه در راستای ساخت تجهیزات و ارائه و ارسال ابزارهای مناسب کار برای کارگاه های فنی به صورت رایگان.

  • بزرگداشت روز پرستار در مرکز آموزش درمانی امام علی (ع) استان البرز

چوبیمهر به احترام بزرگداشت روز پرستار و در راستای تقدیر از پرستاران زحمت کش مرکز آموزش درمانی امام علی (ع) در طی یک مراسم باشکوه در روز 16 آذر 1400 در جمع کادر مدیریت محترم، رییس شورای شهر برغان، کادر درمان و اداری مرکز آموزشی از این عزیزان تقدیر و به رسم یادبود هدایایی به این عزیزان تقدیم نمود.
  • جشن کودکان یتیم در ورامین استان تهران

کودکان بی شک فرشته های پاک و معصوم زمینی هستند ودنیای کودکانه شان نیز دنیایی پر از عشق و صداقت است، و ما به عنوان انسان در شیرین یا تلخ کردن دنیای کودکانه شان بسیار تاثیر گذار هستیم، به همین دلیل یکی از اقدامات چوبیمهر، شیرین کردن و پاک کردن گرد و غبار از دنیای کودکانه‌ی کودکانی ست که به هردلیلی دنیای رنگی‌شان محدود به رنگ های تیره گردیده و در همین راستا درتاریخ 20 خرداد جشن زیبایی برای کودکان یتیم موسسه خیریه شهرستان ورامین که دوره ی پیش دبستانی خود را به اتمام رسانده اند با یاری حامیان و عزیزانی که شاد کردن و دست یاری رساندن به دیگران را جزیی از مسئولیت اجتماعی خود می دانند، برگزار گردید.
حامیان ما در این مسیر
می‌خواهم کمک کنم