فروشنده شوید

Collanti

Collanti یکی از برند های معروف در کشور ایتالیا بوده که در زمینه تولید چسب های صنعتی فعالیت دارد. همچنین چسب های برند Collanti یکی از مقاوم ترین چسب های صنعتی بوده و از کیفیت منحصر به فردی برخوردار می باشد. 

معرفی شرکت کولانتی

شرکت کولانتی تولید کننده انواع چسب و چسب صنعتی می باشد و همچنین  یک شرکت شیمیایی تخصصی بوده که در سال 1979 در زمینه تولید چسب و چسب صنعتی شروع به فعالیت کرد و با پیشرفتی چشمگیر به یکی از شرکت های پیشرو در این صنعت تبدیل گردید. چندین عامل اصلی پشت چنین موفقیتی وجود دارند که باید به ویژه در گستره وسیعی از محصولات مورد بررسی قرار گیرند که همه از لحاظ فنی تخصصی هستند و با راه حل های بدیع و نوآورانه با مشکلات مختلف چسب ها مواجه شده اند.

کیفیت محصولات شرکت Collanti

هدف نهایی COLLANTI CONCORDE  کسب رضایت کامل و رفع نیازهای مشتری در زمینه های مختلف صنعتی، مانند صنایع چوب، مبلمان، ساختمان، صنعت کاغذ، بسته بندی و زمینه های صنعتی با اتصالات فنی خاص می باشد.  تحقیق و بررسی مداوم درباره بیشترین نیاز بازار، مناسب ترین مواد خام و کنترل کیفیت دقیق که بخشی از فلسفه کاری شرکت هستند، COLLANTI CONCORDE  را به یک شرکت بسیار مسئول تبدیل کرده است که هر لحظه کنار مشتری است.

قیمت چسب های کولانتی

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت چسب های کولانتی می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.