قسطی بخر

کرون | CROWN

1-3 از 3

CROWN یکی از برند های معروف در کشور چین بوده که محصولاتش شامل ابزارآلات نجاری، صنعتی و ساختمانی می باشد. همچنین ابزارآلات CROWN با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید شده و از کیفت مناسبی برخوردار می باشد.

معرفی شرکت کرون

کارخانه سنگ شکن Shanghu تاسیس شده توسط آقای Chaosheng Xu در روستای Shanghu یکی از چندین شرکت صنعتی در شهرستان Yongkang است. در ابتدا این کارخانه تنها 10 کارگر را برای تولید تیغه های چرخ سنگزنی استفاده می کرد که تولیدات همه در مقیاس بسیار کوچک بودند. حمل و نقل محصولات تنها از طریق پست انجام می شود. در سال های بعد، این شرکت فروش را در بازار داخلی افزایش داد و شروع به توسعه تجارت صادراتی کرد.

نوآوری، اعتماد و اتحادیه شرکت CROWN

ما پیش می رویم، پیش بینی می کنیم و با قدرت و چابکی به تغییر می رسیم. ما مشكلات را حل می کنیم كه ایده های جدید را كشف می کنیم و همچنین ما به دنبال یافتن راه حلی مناسب هستیم تا وضعیت موجود را به چالش بکشیم، ما تلاش می کنیم فراتر از آنچه که هست بیاندیشیم، و از تجربیات استفاده کنیم.ما ابتکار عمل را آگاهانه بررسی کرده و جامه عمل می پوشانیم. تمام روابط ما بر روی اعتماد ساخته شده است. ما کاملا به صورت شفاف و اخلاقی رفتار می کنیم. با یکپارچگی عمل کلمه ی ما را حفظ می کنیم و با خوش برخوردی به همه احترام می گذاریم. ما به دیگران قدرت می دهیم و از این حس احساس قدرت می کنیم. قدرت ما در همکاری و کار گروهی ما است. ما از بهترین مهارت ها در کلاس، بهترین شیوه ها و ایده ها در سطح محلی و جهانی استفاده می کنیم.

قیمت محصولات شرکت کرون

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت کرون می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.