تسلیت عاشورا

دامار | Damar

1-36 از 876

شرکت Damar یکی از بزرگترین تولید کنندگان تولینگ و ابزارآلات در زمینه صنایع چوب می باشد. این شرکت رنج مختلفی از محصولات از قبیل تیغ های سی ان سی، تولینگ پرداخت، تیغ اره ها و انواع دیگری از وسایل و ابزارآلات را تولید می کند. که در این میان تیغ های سی ان سی یکی از معروف ترین تولیدات این شرکت است زیرا که در بازار ایران از بیشترین طرفدار برخوردار می باشد.

تیغ سی ان سی و اورفرز از محصولات تولیدی شرکت دامار

همانطور که اشاره شد معروف ترین محصول شرکت دامار تیغ های سی ان سی و اورفرز هستند. تیغ های سی ان سی و اورفرز خود دارای انواع مختلفی هستند که شرکت دامار در حال حاضر کامل ترین مجموعه از این تیغ ها را جهت انجام امور مختلف و تولید انواع اشکال خاص ارائه داده است. در این میان می توان به معروف ترین تیغ های سی ان سی و اورفرز از قبیل: انواع تیغ پروفیل، تیغ های پروفیل ابرویی، تیغ شیارزن های افقی - اریب - افقی متغیر، تیغ گل نقطه ای، تیغ کلاسیک، تیغ مدل لبه، تیغ قرنیز، تیغ لبه میز، تیغ دستگیره، تیغ تونیک کلاسیک، تیغ پروفیل کلاسیک، تیغ تونیک کاسه ای، تیغ الگوی قرنیز و انواع تیغ اورفرز اشاره نمود.

قیمت تیغ دامار

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام قیمت محصولات شرکت DAMAR می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

ویدیوی نحوه عملکرد یکی از محصولات شرکت دامار

در ویدیوی زیر به نحوه برش چوب با یکی از تیغ سی ان سی های دامار می پردازیم. تیغ سی ان دامار یکی از با کیفیت ترین مته های بازار بوده که از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشد.