چوبی کلاب

DCA

1-27 از 27

شرکت DCA در جولای سال 2001 در کشور چین تاسیس شد و در طی زمان کوتاهی به برندی معنبر و نام آشنا در حوزه تولید ابزار آلات برقی تبدیل شد. DCA یکی از برند های محبوب در کشور ایران بوده که فعالان صنایع چوب، فلز و ساختمان از محصولات آن رضایت کامل دارند. لازم به ذکر می باشد تمامی محصولات شرکت DCA مطابق با استاندارد های تایید شده به تولید رسیده است.

زمینه فعالیت شرکت دی سی ای

شرکت دی سی ای با هدف ارائه ابزار آلات صنعتی با کیفیت مطلوب و دارای استانداردهای جهانی جهت جلب رضایت مصرف کنندگان و رعایت حقوق آنان تاسیس گردیده است. این شرکت ابزار آلات برقی و صنعتی در مدل ها و قدرت های متفاوتی تولید و عرضه می کند که به تعدادی از آنها در قسمت زیر اشاره می کنیم: 

  • انواع اره برقی از قبیل گرد بر، فارسی بر، عمود بر، افقی بر
  • انواع دریل و پیچ گوشتی شارژی و برقی
  • اورفرز دستی و نجاری
  • فرز سنگ بری
  • بتن کن
  • انواع رنده

کیفیت محصولات DCA

برند DCA با در اختیار داشتن گروهی از مهندسان ارشد حرفه ای، مدیران ارشد اجرایی، کارکنان فنی و داشتن بسیاری از تجهیزات پیشرفته تولید و تست (تست مواد اولیه و قطعات و در نهایت تست دستگاه ) اقدام به تولید ابزار آلات برقی نموده است. این شرکت با اتکا بر کیفیت بسیار عالی و قیمت های رقابتی توانسته سهم بسیار زیادی از بازار های داخلی و خارجی را به دست آورد. همچنین شرکت دی سی ای در تلاش است به طور مداوم نو آوری در تکنیک ها و تنوع بخشیدن به محصولات خود گام بردارد.

قیمت محصولات شرکت دی سی ای

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت دی سی ای می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.