بنر رمضان

DECO

1-24 از 29

شرکت DECO یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع تجهیزات جانبی و یراق آلات می‌باشد که فعالیت خود را از سال 2010 آغاز نموده است. دکو با تلاش در جهت پیشرفت و افزایش تولیدات خود گام برداشته و امروزه توانسته تا بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات و یراق آلات تولیدی خود را به تمامی نقاظ دنیا عرضه دارد. در ادامه بیشتر به معرفی شرکت دکو می‌پردازیم.

معرفی شرکت دکو

شرکت دکو در سال 2010 در کشور کره تاسیس گردید و در راستای تولید انواع یراق آلات همچون لولا گازور، ریل کشو و... شروع به فعالیت نمود. دکو برای تبدیل شدن به یک برند جهانی در زمینه تولید یراق آلات تلاش کرده و همواره توانسته تا کیفیت و کارایی محصولات تولیدی خود را افزایش دهد. این شرکت کره ای همواره برای گسترش محصولات باکیفیت دست به تولید انواع جدیدی از یراق آلات کرده که به بیش از 100 کشور صادر می‌شود. محصولات شرکت DECO به راحتی قابل نصب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند.

محصولات شرکت DECO 

امروزه با توجه با پیشرفت و گسترش تولید انواع یراق آلات متنوع و کاربردی، محصولات شرکت DECO نیز به بالاترین کیفیت و بیشترین تنوع و کارایی رسیده است که مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار دارد. شما می‌توانید محصولات دکو را با قیمت مناسب از چوبینر خریداری نمایید.

قیمت محصولات دکو

شرکت دکو به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات دکو می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.

ناموجود
DECO

ریل ساچمه ای کیبورد

ساخت کشور کره برند دکو/ مخصوص اتصال صفحه کیبورد به زیر سقف میز کامپیوتر
ناموجود
ناموجود
DECO

جک ساعتی دکو

ساخت کره مخصوص درب‌های بالا و پایین بازشو
ناموجود