فروشنده شوید

DeWalt

1-24 از 34

DeWalt نام یک برند در عرصه تولید ابزار آلات صنعتی، ابزار آلات دستی و همچنین ابزار آلات مخصوص نجاری و چوب بری و... می‌باشد که در سال 1926 توسط فردی به نام ريـموند دي والت تاسیس گردیده است. دیوالت نام تجاری بلک اند دکر، زیر مجموعه استنلی بلک اند دکر نیز می‌باشد. دیوالت از چنان خلاقیت و کیفیتی در تولید ابزار آلات صنعتی به کار گرفته است که می‌توان آن ابزار آلات را به عنوان ابزار آلات لوکس به شمار آورد. دیوالت در سال ۱۹۹۴، شرکت ELU را که به طور تخصصی در زمینه تولید ابزار آلات نجاری تصاحب کرد. که این کار باعث گردید تا خط تولید محصولات نجاری افزایش یابد. دیوالت در حال حاضر یک نام تجاری مطرح در حوزه تولید ابزار آلات به شمار می رود.

معرفی شرکت دیوالت

یکی از بزرگ‌ترین کمپانی در حوزه تولید ابزار و ماشین آلات صنعتی، شرکت دیوالت می‌باشد که در سال 1924 در توسط ریموند.ای.دیوالت مخترع دستگاه اره بازویی تاسیس گردید و در سال 1947 با عنوان کمپانی DeWalt با ساختاری جدید رونمایی شد. در سال 1960شرکت دیوالت توسط کمپانی American Machine & Foundry به شرکت بلک اند دکر واگذار شد. شرکت BLACK & DECKER اقدامی که پس از گرفتن کمپانی دیوالت انجام داد، متوقف کردن خط تولید اره بازویی بود و کارخانه‌های تخصصی خود را راه اندازی کرد. با این حال انواع دستگاه اره بازویی با نوع و ساختار اولیه کمپانی دیوالت در حال تولید و عرضه در بازار می‌باشد. 

کیفیت محصولات کمپانی DeWalt

" شما یک ابزار کار می خرید و چیزی که واقعا به دست می آورید رضایت است ، رضایت کامل " اين جمله ريـموند.ای.ديوالت مصداق بي مثالي از ماهيت DeWalt است. پيشتازي منحصر به فرد دي والت در خلاقيت و نـوآوری مداوم و بهره‌گيري از آخرين فناوري‌هاي روز در طراحـي و توليـد محصولات جدید با قابليت‌هاي كم نظيـر مرغوبيت فوق العاده، كارایي مطمئن و بادوام، موجب شهرت و مقبوليت جهاني DeWalt گرديده است و مهر تایيد اين مدعا موفقيت‌هاي چشمگير آن در دستيابي به بالاترين آمار فروش در سراسر قاره آمريكا و اكثر كشورهاي دنياست. كيفيت ممتاز،كارايي برتر، تنوع محصولات و خدمات بي نظير جايگاه اختصاصي منحصر به فردي است که همواره " ديوالت " به عنوان بي رقيب ترين ابزار صنعتي دنیا در حفظ آن سرسختانه می‌کوشد. جوايز متنوع جهاني هر ساله به محصولات جديدي از ديوالت تعلق مي گيرد كه در عين دوام طولاني تر و راحتي كاربري ، كارايي بالاتري نیز دارند. شایان ذکر است که چوبینر با استفاده از سایت دیوالت اطلاعات دقیق تمامی محصولات را استخراج کرده و در سایت درج می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید محصولات شرکت DeWalt را با قیمت مناسب از سایت چوبینر خریداری نمایید.

قیمت محصولات شرکت دیوالت

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. جهت اطلاع از قیمت محصولات شرکت دیوالت با چوبینر تماس بگیرید.