فروشنده شوید

Dorato

1-24 از 33

شرکت Dorato یکی از تولید کنندگان تولینگ و ابزارآلات در زمینه صنایع چوب می‌باشد. این شرکت رنج مختلفی از محصولات از قبیل تیغ‌های سی ان سی، تولینگ پرداخت کولت سی ان سی و انواع دیگری از وسایل و ابزارآلات را تولید می‌کند که در این میان تیغ‌های سی ان سی و کولت‌های سی ان سی یکی از معروف ترین تولیدات این شرکت است زیرا در بازار ایران از بیشترین طرفدار برخوردار می‌باشد.

تیغ اورفرز و سی ان سی دوراتو

همانطور که اشاره شد معروف ترین محصول شرکت دوراتو تیغ های سی ان سی و اورفرز هستند. تیغ های سی ان سی و اورفرز خود دارای انواع مختلفی هستند که شرکت دوراتو در حال حاضر کامل ترین مجموعه از این تیغ ها را جهت انجام امور مختلف و تولید انواع اشکال خاص ارائه داده است. در این میان می‌توان به معروف ترین تیغ های سی ان سی و اورفرز از قبیل: انواع تیغ پروفیل، تیغ های پروفیل ابرویی، تیغ شیارزن های افقی و ... اشاره نمود.

کیفیت محصولات dorato

همانگونه که در قسمت های قبل در ارتباط با محصولات مجموعه و شرکت دوراتو صحبت کردیم از معروف ترین محصولات این مجموعه تیغ های سی ان سی می‌باشد که بدنه ای از جنس استیل دارند و همچنین تیغه این تیغ ها از جنس تنگستن کارباید است که باعث بالارفتن طول عمر تیغ های dorato  می‌شود.

قیمت محصولات دوراتو 

محصولات دوراتو در مقایسه با محصولات مشابه برندهای دیگر از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند؛ و علاوه بر کیفیت بالا از لحاظ قیمت نیز با قیمت پایین تر و مناسب تری نسبت به برندهای مشابه خارجی ارائه می‌شوند.