Eberle

شرکت Eberle فعالیت خود را در سال 1836 با تعداد اندکی آغاز کرد در ادامه و با افزایش پرسنل و رسیدن به رشد محصول و کیفیت خود ادامه داد تا اینکه در سال 1871 با خرید تجهیزات مدرن آن زمان توانست کیفیت محصول خود را ارتقا داده و با خرید کارخانه ای جدید به نقطه ای مطلوب در صنعت تولید تیغ اره نواری دست پیدا کند. سپس به دلیل جنگ جهانی تولید این شرکت در سال 1948 متوقف گردید و مجددا در سال 1981 آقای Heinz Greiffenb آلمانی  سهام شرکت EBERLE را از کمپانی سویسی خریداری نمود، او با سرمایه گذاری بر روی تجهیزات مدرن و تکیه بر نیروی انسانی کار آمد توانست شرکت را به صادرات مطلوب رسانیده و در سال 1986 این شرکت مجدد در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت.

معرفی شرکت Eberle

 Eberle یک شرکت آلمانی می باشد که در سال 2004 شرکت Eberle با خریداری یک کارخانه جدید و اصافه کردن تجهیزات به روز دنیا خصوصا در زمینه آنیل کردن تولیدات خود توانست کیفیت و نوآوری بیشتری را به محصولات خود اضافه نماید. همچنین در سال 2010 این شرکت تولید تیغ اره های نوک کاربایدی را هم در دستور کار خود قرار داد و در نهایت در سال 2014 این شرکت تمامی فعالتی های تجارتی خود را توسط سیستم ERP به صورت مدرن در آورده و هم اکنون در حال کار با این سیستم می‌باشد.

کیفیت محصولات شرکت eberle

محصولات شرکت eberle به دلیل تنوع بالا در جنس و شکل تیغ اره ها و همچنین به‌دلیل داشتن نمایندگی های متعدد در سرتاسر دنیا توانسته توجه و رضایت طیف گسترده ای از مصرف کنندگان را به خود جلب کند. لازم به ذکر است که شرکت Eberle همواره در تلاش بوده با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت محصولات را در اختیار مشتری قرار دهد.

قیمت محصولات ابرل

شرکت ابرل به علت تولید محصولات متفاوت دارای رنج متفاوتی از قیمت برای هر محصول هست لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت ابرل می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس حاصل فرمایید.