فروشنده شوید

Egesan

1-5 از 5

از سال 1941 شرکت Egesan فعالیت خود را در زمینه تولید ابزار آلات مورد نیاز کارخانه و کارگاه های صنایع مختلف از قبیل صنعت فلز، چوب، اتومبیل و ... در کشور ترکیه آغاز نمود. Egesan در زمینه ابزارهای ساینده جزء برندهای معروف می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیرش در سطح جهانی محصولاتش را صادر می نماید. در ادامه این متن به معرفی محصولات برند Egesan می پردازیم.

محصولات برند Egesan

برند Egesan در زمینه تولید محصولات ساینده و سنگ فرز پیشتاز می باشد که در ادامه به معرفی تعدادی از این محصولات خواهیم پرداخت:

  • سنباده فلاپ مینی
  • سنگ فرز
  • انواع کاغذ سنباده
  • صفحه برش

کیفیت محصولات شرکت اگسان

شرکت اگسان اولین قدم خود را در سال 1941 برداشت و در سال 1973 به طور رسمی تر فعالیت خود را گسترش داد. اگسان از تیم مدیریتی قوی برای بررسی نیاز مصرف کننده و برطرف کردن ایرادات مربوط به محصولات تشکیل شده است. علاوه بر این شرکت اگسان با کمک تیم تحقیقاتی خود به بررسی نیازهای صنایع مختلف در رابطه با محصولات ساینده و برشی و تولید محصولات به روز می پردازد.

قیمت محصولات EGESAN

با توجه به تنوع بالای محصولات EGESAN از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.برای اطلاع از قیمت محصولات EGESAN می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات EGESAN با چوبینر تماس حاصل فرمایید.