Emeete

1-3 از 3

Emeete از برندهای معروف چینی در حوزه ساخت و تولید انواع لولا گازور و ریل می‌باشد که فعالیت خود را از سال 2009 آغاز کرده است. این برند چینی در جهت تولید انواع یراق آلات با کیفیت و در راستای تبدیل به یک منبع مطمئنی از انواع تجهیزات همچون لولا گازور تلاش می‌کند. امروزه برند امیت به پیشرفت چشم گیری در تولید انواع لولا و ریل رسیده است که توانسته همه‌ی محصولات خود را به تمامی نقاط دنیا از جمله ایران صادر نماید.

معرفی برند امیت

در سال 2009 شرکتی در زمینه تولید انواع تجهیزات و یراق آلات تاسیس گردید که امروزه با توجه به پیشرفت‌های چشم گیری که در این زمینه داشته، توانسته انواع محصولات خود همچون لولا گازور و ریل و... را به تمامی نقاط دنیا صادر نماید. امیت از برندهای معروف و باکیفیت یراق آلات می‌باشد که با بیش از 1000 پرسنل مشغول تولید و ساخت یراق آلات کاربردی و باکیفیت می‌باشد. محصولات شرکت Emeete از نصب بسیار راحتی برخوردار بوده که در واقع با تکنولوژی‌های جدید دنیا تولید شده است.

محصولات شرکت Emeete

Emeete در جهت رسیدن به اهداف خود سعی بر آن داشته تا بهترین و باکیفیت‌ترین یراق آلات را تولید و عرضه کند. محصولات شرکت Emeete شامل انواع لولا گازور استاندارد، ریل کشو و تمامی یراق آلات کاربردی و ضروری می‌باشد که در جنس و کیفیت عالی عرضه می‌شوند. فروشگاه اینترنتی چوبینر برای رضایت شما مشتریان تمامی محصوات امیت را با قیمت مناسب اراده داده است.

قیمت محصولات امیت

شرکت امیت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت امیت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.