تخفیف هفتگی

امیت | Emeete

1-12 از 12

امیت از برندهای معروف ایرانی در حوزه ساخت و تولید انواع لولا گازور و ریل می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است. برند امیت در جهت تولید انواع یراق آلات با کیفیت و در راستای تبدیل به یک منبع مطمئنی از انواع تجهیزات همچون لولا گازور تلاش می‌کند. امروزه امیت به پیشرفت چشم گیری در تولید انواع لولا و ریل رسیده است که توانسته همه‌ی محصولات خود را از نظر کیفیت و کارایی هم رده با تمامی محصولات خارجی و چینی کند.

معرفی برند Emeete

در سال 1383 شرکتی در زمینه تولید انواع تجهیزات و یراق آلات تاسیس گردید که امروزه با توجه به پیشرفت‌های چشم گیری که در این زمینه داشته، توانسته انواع محصولات خود همچون لولا گازور و ریل و... را با بهترین کیفیت طراحی و تولید نماید. امیت از برندهای معروف و باکیفیت یراق آلات می‌باشد که با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی و رونق اقتصادی از سال 1389 فعالیت خود را گسترش داده و با هدف اشتغال زدایی و رسیدن به استقلال  تصمیم به ایجاد کارخانه تولید ریل ساچمه ای و لولا پمپی در ایران به عنوان اولین تولید کننده نموده است.  محصولات شرکت Emeete از نصب بسیار راحتی برخوردار بوده که در واقع با تکنولوژی‌های جدید دنیا تولید شده است.

محصولات شرکت امیت

امیت در جهت رسیدن به اهداف خود سعی بر آن داشته تا بهترین و باکیفیت‌ترین یراق آلات را تولید و عرضه کند. محصولات شرکت امیت شامل انواع لولا گازور استاندارد، ریل کشو و تمامی یراق آلات کاربردی و ضروری می‌باشد که در جنس و کیفیت عالی عرضه می‌شوند. فروشگاه اینترنتی چوبینر برای رضایت شما مشتریان تمامی محصوات امیت را با قیمت مناسب ارائه داده است.

قیمت محصولات امیت

شرکت امیت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت امیت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.