اپلیکیشن چوبینر

فانتونی | Fantoni

1-24 از 52

Fantoni یکی از برند های محبوب در کشور ایتالیا بوده که در استان udine به تولید عمده انواع تخته چوب و MDF می پردازد. شرکت Fantoni توسط معماری به نام جینو وال در سال 1882 تاسیس شده است.

معرفی شرکت فانتونی

شرکت فانتونی با استفاده از علم ارگونومک به تولید انواع یراق آلات، سیستم های اداری، پوشش های دیوار و کف، عایق های صداگیر و همچنین سیستم های تابشی می پردازد. شرکت فانتونی با داشتن 700 نفر پرسنل قادر به تولید انواع محصولات چوبی بوده و با داشتن چندین لابراتور ابتدا طرح های اولیه را آزمایش کرده، سپس به تولید انبوه می رساند. لازم به ذکر می باشد، شرکت فانتونی با داشتن محصولاتی منحصر به فرد و با کیفیت خود دارای چندین گواهی استاندارد بین المللی می باشد.

قیمت محصولات شرکت Fantoni

شرکت Fantoni به دلیل رنج گسترده ای از محصولات چوبی و پوششی دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت Fantoni می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.

برخی از محصولات فانتونی تحت لیسانس تولید می شود که این عمل توسط یک شرکتی چینی انجام شده و به کشورهای دنیا صادر خواهد شد.

سابقه ی شرکت فانتونی در طرح های پوششی

شرکت فانتونی با سابقه ی چندین ساله خود موفق به ارائه چندین طرح های پوششی بوده که در نهایت منجر به دریافت جوایز بین المللی شده است.