FELDER GROUP

1-24 از 135

FELDER GROUP یک دفتر مرکزی در Tirol می‌باشد که یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان در زمینه ماشین آلات نجاری برای صنعتگران، شرکت‌های تجاری و صنعت است. فلدر در تولید انواع ابزارهای ماشین آلات در بخش صنایع چوب همچون تولید دستگاه لیزری فلدر، دستگاه لبه چسبان و دستگاه های CNC و ... بسیار موفق بوده و روز به روز به ارتقا محصولات خود پرداخته است. در قسمت بعد با نحوه تاسیس فلدر آشنا می‌شوید.

تاریخچه شرکت فلدر

در سال 1956 یوهان فلدر به همراه همسرش، شرکت فلدر را راه اندازی نمود. در سال 1958 به دلیل کمبود آهن و چدن، یک ریخته گری در باغ منزلشان احداث کردند. افزایش سطح تولید به این معنی بود که شرکت اولین گام را در زمینه موفقیت برداشته است. اولین کارخانه را در سالسبرگ استرازه راه اندازی کرد. در سال 1962 فلدر اولین صادرات خود را به سوئیس انجام داد و یک سال بعد اولین تولید سری خود را آغاز کرد. در سال 1965 با خرید خط مونتاژ، فلدر ظرفیت تولید خود را افزایش داد. همچنین با ارتقا محصولات خود این گروه با قدرت وارد بازار آلمان شد. ماشین آلات سری BU 6- BU 7- BU 8- وارد بازار بین المللی نیز شدند. در سال 1970 فلدر سری جدید دستگاه‌های سنگین خود با نام FELDER HT وارد بازار کرد. این ماشین آلات، به خصوص در بخش نجاری موفق بوده اند. در سال 1975 یک کوره الکتریکی اتوماتیک برای ریخته گری راه اندازی شد. 2 سال بعد ساختمان اداری فلدر تغییر مکان داد. در سال 1979 این گروه شروع به تولید فن آوری CNC کرد و اولین مرکز فرزکاری خود را راه اندازی نمود. در ادامه با توسعه شرکت FELDER و بین المللی شدن آشنا می شویم.

توسعه شرکت FELDER

شرکت FELDER برای توسعه شرکت و بین المللی شدن نیازمند داشتن مکانی بزرگ تر بود. به همین دلیل در سال 1982 این گروه با 65 کارمند خود به HALL OF TIROL نقل مکان کرد و تا امروز در همان مکان مانده است. در سال 1988 یوهان فلدر، اولین شرکت تابعه یا زیر مجموعه گروه فلدر را در استکهلم راه اندازی کرد، در حال حاضر این گروه در سراسر دنیا شرکت تابعه دارد. در استرالیا و آلمان مراکز فروش جدید فلدر معرفی شدند . همچنین در این سال مشخص شد که تنها چند شریک منتخب حق فروش محصولات FELDER را دارند. سری ماشین آلات BF3- BF4 در سال 1988 به اوج موفقیت خود رسیدند و سالنی جدید با فضای کافی برای تولید اولین ماشین یا دستگاه لیزری فلدر احداث شد. در این سال ها فلدر از یک متخصص ماشین آلات به یک تامین کننده حرفه ای تبدیل شد. در سال 1990 فلدر با امکانات جدیدی که برای تولید داشت به نقطه عطف خود رسید. اولین دستگاه ترکیبی جهان با یک میز کشویی توسط گروه فلدر ساخته شد. همزمان فلدر نخستین ماشین آلات حرفه ای صنعتی را برای صنعت چوب تولید کرد. همچنین در این بخش بود که در مدت کوتاهی ماشین آلات تولیدی این شرکت وارد بازار بین المللی شدند. فلدر به عنوان تولید کننده ماشین آلات نجاری شناخته شد و در این صنعت تکامل پیدا کرد. در سال 1993، این گروه اولین شعبه خود را در اروپا راه اندازی کرد. سپسدر سال 1995 دفتر مرکزی اتریش راه اندازی شد. و در سال 1997 نام تجاری HAMMER توسط فلدر وارد صنعت ماشین آلات شد. موفقیت این امر باعث گسترش تولید و مونتاژ در سال 1999 شد. سالن شماره 2 مونتاژ، ظرفیت تولید را تا 30 درصد افزایش داد.

بین المللی شدن شرکت فلدر

در سال 2001، فلدر نام تجاری دیگری با نام FORMAT 4 برای ماشین آلات ثبت کرد. در سال های بعد محصولات ارتقا داده شدند، مانند ارتقای مراکز پردازش CNC ، ارتقای دستگاه‌های لبه چسبان و دستگاه‌های برش و ... شایان ذکر است که مدل و نام تجاری جدید FORMAT 4 جوایز طراحی بین المللی را در سال 2004 و جوایز IF-DESIGN را در سال های 2003 و 2009 دریافت کرد. در سال 2000 یوهان فلدر، شرکت را به تجارت خانوادگی با نام فلدر و پسران و دختران تغییر فرمت حقوقی داد. در ابتدای عصر جدید تاسیسات جدید راه اندازی به بهره برداری رسید و 80 درصد محصولات فلدر صادر می شوند و در سال 2005 ساختمان اداری دیگری هم افتتاح شد. در سال 2007 سال 7 با سقف 4.5 متری برای افزایش تولید، به مساحت 11300 مترمربع راه اندازی شد. در سال 2009، اولین ماشین آلات CNC و لبه چسبان به طور کامل در سالن ها ساخته و مونتاژ شدند. در سال 2012 گروه فلدر تقریبا بازار ماشین آلات صنعت چوب را در دست گرفت. در حال حاضر شرکت فلدر دارای 400 کارمند مستقر در دفتر مرکزی و بیش از 200 مرکز فروش در 72 کشور است و بیش از 150 مدل دستگاه‌های مختلف دارد.  شایان ذکر است که چوبینر با استفاده از سایت فلدر اطلاعات دقیق تمامی محصولات را استخراج کرده و در سایت درج می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید محصولات فلدر را با قیمت مناسب از سایت چوبینر خریداری نمایید.

قیمت محصولات شرکت FELDER

شرکت FELDER به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت FELDER با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.