Festool

1-42 از 42

شرکت Festool یک شرکت آلمانی با 90 سال سابقه در زمینه تولید ابزارهای برقی و بادی حرفه ای قابل استفاده در صنایع چوب می باشد. از سال 1925 که این کمپانی تاسیس گردید همواره کیفیت و نوآوری بالاترین اولویت بوده است. Festool دارای 300 اختراع ثبت شده در زمینه تولید ابزارآلات می باشد و در طول سال ها، 90 درصد مشتریان بزرگ Festool همواره به این برند وفادار مانده اند.

تاریخچه شرکت فستول

شرکت فستول توسط Albert Fezer و Gottlieb Stoll در سال 1925 تاسیس شده است که در ابتدا با برند FESTO شروع کرده و با ترمیم ماشین آلات پردازش چوب کار خود را آعاز می کنند و با تغییرات ساختاری ماشین آلات اولین محصولات خود را تولید کرده اند. شرکت فستول در سال 1927 اولین اره برقی را تولید کرده و همچنین در سال 1930 موفق به تولید انواع اره گردبر شده است. در سال 1933، برتا استول همسر Gottlieb Stoll به عنوان یکی از شرکا به شرکت پیوسته و در پیشرفت برند فستول بسیار موفق بوده است. سرانجام در سال 2000 برند FESTO به نام تجاری FESTOOL تغییر کرده و همراه با این تحول، شرکت فستول به شهر Wendlingen آلمان نقل مکان می کند که در واقع اولین تولیدات حرفه ای خود را شروع می کند. امروزه شرکت فستول با سابقه ی درخشان 90 ساله ی خود و 600 نفر کارمند دارای چندین هزار محصول با کیفیت می باشد که در قیمت مناسب از چوبینر قابل سفارش و خرید است.

قیمت محصولات شرکت Festool

شرکت Festool به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات در کیفیت عالی و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Festool با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید. 

کیفیت ابزار و ماشین آلات شرکت فستول

شرکت فستول یکی از برند‌های متخصص در تولید ابزار آلات با کیفیت می باشد، زیرا تمامی محصولات فستول با ارزیابی کامل و تست نهایی وارد بازار می شود. لازم به ذکر می باشد، شرکت فستول در تولید ابزار نجاری، ساختمانی، نقاشی و نوسازی از محبوب ترین برند‌های بین الملل به شمار می رود.

ناموجود
Festool

میز برش FESTOOL مدل CSM TS 55 R

طراحی ساده بسیار کارآمد، ترکیبی از 5 دستگاه در یک دستگاه، توانایی بالا در برش بدون نقص
ناموجود
ناموجود
Festool

میز برش فستول مدل TF 2200 SET

قابل حمل و ثابت، قابل اعتماد و مناسب برای استفاده، یکپارچه با پایه های تاشو، پشتیبانی از چندین ماژول، استخراج گرد و غبار بهینه
ناموجود