چوبی کلاب

FISCH

1-1 از 1

برند FISCH همره یکی از معتبر ترین برند ها در زمینه تولید مته و تیغ سی ان سی بوده که با سابقه چندین ساله ی خود توانسته است با کیفیت ترین مته ها را به تولید انبوه برساند.

معرفی بنیان گذار و شرکت فیچ اتریش

Johann Eberhard LLC متخصص در ساخت ابزارهای حفاری و برش با کیفیت بالا است که با عملیات متشکل از تولید مته در غرب استانه، اتریش و شرکتی فرعی FAMMAB Eberhard France SA در فرانسه است. بیش از 75 کارگر ماهر حفاری با مهارت بالا هر ساله در تلاش اند تا بهترین محصولات را تولید نمایند. مهمترین پیش شرط برای ابزارهای با کیفیت بالا، انتخاب دقیق مواد اولیه است. در نتیجه از استاندارد سازی فولاد و پردازش فولاد با کیفیت بالا در اروپا، می توانیم با اطمینان بگوییم که ما تنها از بهترین مواد اولیه در تولید ابزارهای مان استفاده می کنیم.

فرآیند تولید با کیفیت FISCH

فرآیند تولید، که در ماشین آلات مدرن (CNC) انجام می شود، بالاترین دقت پردازش را تضمین می کند. علاوه بر محصولات استاندارد از خط تولید مته، ابزارهای سفارشی بر اساس نمونه ها، نقاشی ها یا در توسعه مشترک با مشتریان نیز تولید می شوند. این جایی است که دانش ما در حال پیشرفت و انتظارات بالای مشتریان ما برای ساخت ابزار دقیق از معیار های اصلی شرکت FISCH است.

قیمت محصولات شرکت Fisch

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت Fisch می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.