Fischer

1-1 از 1

Fischer نام یک برند آلمانی در زمینه ارائه انواع محصولات و قطعات کاربردی و باکیفیت می باشد که در سال 1950 تاسیس گردید. فیشر از گذشته تا به امروز موفق به ارائه انواع راه حل های جدید در زمینه تکنولوژی و تولید محصولات پیشرفته با استفاده از متد و امکانات پیشرفته و مطابق با استاندارد روز دنیا شده است. در ادامه بیشتر به معرفی شرکت فیشر می پردازیم.

معرفی شرکت فیشر

شرکت فیشر هم اکنون دارای بیش از 145 کارمند می باشد و همچنین هر ساله 10 درصد از گردش مالی خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند. شرکت فیشر در سال 2017 موفق به دستیابی گردش مالی بیش از 17 میلیون یورو شد. شرکت فیشر با هدف کسب رضایت مشتریان همواره در جهت رسیدن به محصولی باکیفیت تر و کاربردی تر تلاش می کند و امروزه به عنوان یک تولید کننده پیشرو در حوزه تکنولوژی و ساخت انواع محصولات نوآورانه شناخته می شود. محصولات برند fischer شامل طیف گسترده ای از قطعات ساخت و ساز، قطعات ماشین و... می باشد. 

محصولات برند fischer

محصولات برند fischer شامل انواع قطعات خودرو و تجهیزات مختلف برای ساخت و ساز می باشد که با بهترین کیفیت و کارایی تولید و عرضه می‌گردد. استفاده از محصولات SARO بسیار راحت بوده و همچنین دارای 4 استاندارد جهانی است. قیمت محصولات فیشر با توجه به تنوع بسیاری که دارد متفاوت خواهد بود.

قیمت محصولات فیشر

شرکت فیشر به دلیل رنج گسترده ای از محصولات دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت فیشر می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.