FORMAT4

1-24 از 49

گروه فلدر که یکی از بزرگترین تامین کنندگان ماشین آلات صنعت چوب است در بیش از 72 کشور جهان کارخانه تولیدی دارد. این شرکت دو برند HAMMER و FORMAT 4  را برای پیشرفت بیشتر در این صنعت ثبت کرده است.

درباره شرکت فرمت 4

فورمت 4 در سال 2001 توسط گروه فلدر ثبت شد و با بهترین کارکنان شروع به کار نمود. این شرکت نوآوری های زیادی داشته است. FORMAT 4 با مشاوره کامل و تحویل و نصب سریع، مشتریان خود را راضی نگه می دارد. کیفیت بالای محصولات این شرکت تضمین فروش آن است. بخش تحقیق و توسعه FORMAT4 به روزترین خدمات و راه حل های پیشگامانه را ارائه می دهد. از مهمترین محصولات این شرکت می توان به اره کشویی میزی- CNC- پانل بر- دورکن و ... اشاره کرد.

تاریخچه شرکت FORMAT4

در سال 1997 Felder با نام تجاری Hammer جانی تازه گرفت و خیلی زود جایگاهش را با ماشین آلات با کیفیت و مقرون به صرفه تثبیت کرد که در برابر محصولات ارزان قیمت خاور دور موفقیت چشمگیری داشتند. این موفقیت موجب افزایش تولید و مونتاژ در سال 1999 شد. سالن مونتاژ جدید شماره 2 تا 30 درصد افزایش داد. در سال 2001 یک نام تجاری دیگر معرفی شد: Format-4 . این نام تجاری تکمیل کننده کسب و کار  Felder-Group در بخش حرفه ای بود. در سال های بعد، محدوده محصولات وسیع تر شد و مراکز پردازش  CNC، لبه چسبان، اره برش و پرس روکش را در بر گرفت. مدل جدید FORMAT-4 به خاطر طراحی در سال 2004 برنده جایزه  Adolf-Loos-Prize و در سال های 2003 و 2009 برنده جایزه IF-Design-A  شد. در مدت زمانی کوتاه، کاربران حرفه ای در کسب و کار و صنعت شان از این ماشین آلات استفاده کردند. در سال 2000 شرکت "یوهان فلدر" از یک تاجر انفرادی به یک شرکت شرکایی با حضور همسر یوهان  Gertrau، دخترش Elisabeth  و پسرانش Hansjörg و Martin Felder تغییر کرد. در ابتدای هزاره جدید، تاسیسات جدید پوشش پودرd ساخته شد و به بهره برداری رسید.  وقتی صادرات به مرز 80 درصد رسید، نیاز به یک مرکز لجستیک جدید محسوس بود. به همین دلیل در سال 2005 بعد از 8 ماه، ساختمان جدید باز آماده کار شد. در سال 2007 سالن مونتاژ 7 و منطقه مسقف 4.5 هم اضافه شدند و ظرفیت تولید تا 11،300 متر مربع دیگر بالا رفت. در سال 2009 اولین دستگاه های CNC و لبه چسبان به طور کامل در Hall i.T ساخته شدند و در نمایشگاه جدید Tirol  ارائه شدند. در سال 2012، Felder-Group  با معرفی سیستم برش مارپیچ Silent-Power®، در بازار ماشین آلات شیبدار انقلابی ایجاد کرد. 

قیمت محصولات شرکت فرمت 4

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت فرمت 4 می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.