FORMAT4

1-24 از 47

درباره شرکت FORMAT 4

گروه فلدر که یکی از بزرگترین تامین کنندگان ماشین آلات صنعت چوب است در بیش از 72 کشور جهان کارخانه تولیدی دارد. این شرکت دو برند HAMMER و FORMAT 4  ر ابرای پیشرفت بیشتر در این صنعت ثبت کرده است.

فورمت 4 در سال 2001 توسط گروه فلدر ثبت شد و با بهترین کارکنان شروع به کار نمود. این شرکت نوآوری های زیادی داشته است. FORMAT 4 با مشاوره کامل و تحویل و نصب سریع، مشتریان خود را راضی نگه می دارد.

کیفیت بالای محصولات این شرکت تضمین فروش آن است. بخش تحقیق و توسعه FORMAT4 به روزترین خدمات و راه حل های پیشگامانه را ارائه می دهد.

از مهمترین محصولات این شرکت می توان به اره کشویی میزی- CNC- پانل بر- دورکن و ... اشاره کرد.

حرکت به هزاره بعدی با Hammer  و Format-4
در سال 1997 Felder با نام تجاری Hammer جانی تازه گرفت وخیلی زود جایگاهش را با ماشین آلات با کیفیت و مقرون به صرفه تثبیت کرد که در برابر محصولات ارزان قیمت خاور دور موفقیت چشمگیری داشتند. این موفقیت موجب افزایش تولید و مونتاژ در سال 1999 شد. سالن مونتاژ جدید شماره 2 تا 30 درصد افزایش داد.
در سال 2001 یک نام تجاری دیگر معرفی شد: Format-4 . این نام تجاری تکمیل کننده کسب و کار  Felder-Group در بخش حرفه ای بود. در سال های بعد، محدوده محصولات وسیع تر شد و مراکز پردازش  CNC، لبه چسبان، اره برش و پرس روکش را در بر گرفت.
مدل جدید FORMAT-4 به خاطر طراحی در سال 2004 برنده جایزه  Adolf-Loos-Prize و در سال های 2003 و 2009 برنده جایزه IF-Design-A  شد. در مدت زمانی کوتاه، کاربران حرفه ای در کسب و کار و صنعت شان از این ماشین آلات استفاده کردند. 
FELDER KG  به عنوان یک شرکت خانوادگی به یک بازیکن جهانی تبدیل می شود
در سال 2000 شرکت "یوهان فلدر" از یک تاجر انفرادی به یک شرکت شرکایی با حضور همسر یوهان  Gertrau، دخترش Elisabeth  و پسرانش Hansjörg  و Martin Felder تغییر کرد.
در ابتدای هزاره جدید، تاسیسات جدید پوشش پودرd ساخته شد و به بهره برداری رسید.  وقتی صادرات به مرز 80 درصد رسید، نیاز به یک مرکز لجستیک جدید محسوس بود. به همین دلیل در سال 2005 بعد از 8 ماه، ساختمان جدید باز آماده کار شد. در سال 2007 سالن مونتاژ 7 و منطقه مسقف 4.5 هم اضافه شدند و ظرفیت تولید تا 11،300 متر مربع دیگر بالا رفت.
در سال 2009 اولین دستگاه های CNC و لبه چسبان به طور کامل در Hall i.T ساخته شدند و در نمایشگاه جدید Tirol  ارائه شدند.
در سال 2012، Felder-Group  با معرفی سیستم برش مارپیچ Silent-Power®، در بازار ماشین آلات شیبدار انقلابی ایجاد کرد. 
امروزه Felder Group  با بیش از 550 کارمند، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان دستگاه های صنایع چوب در سراسر جهان طبقه بندی شده است و با بیش از 200 مرکز فروش در 72 کشور در حال فروش بیش از 150 مدل  Hammer، Felder و Format-4  است.

قیمت محصولات شرکت FORMAT4

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.

وب سایت رسمی شرکت فرمت 4


"For English information about this brand change the website language to English"