فروشنده شوید

Freud Tools

1-24 از 46

Freud Tools یکی از برند های معروف در کشور ایتالیا بوده که در زمینه تولید ابزارآلات برش فعالیت دارد. از محصولات عمده Freud می توان به تیغ اره، مته و تیغ سی ان سی اشاره کرد.

معرفی شرکت فروید

فروید یکی از معدود تولید کنندگان ابزار برش در جهان است که ابزار MicroGrain خود را با تیتانیوم تولید می کند که آن را به نام TiCo، ترکیبی از تیتانیوم و کبالت است روانه بازار کرده است. فروید با تولید لوازم برش خود توانایی منحصر به فرد برای تدوین هر ابزار در کار های خاص را دارد، در نتیجه خطا در برش به حداقل رسیده و عملکرد ابزار بهترین حالت باشد.

نوآوری محصولات شرکت Freud

فروید رهبر نوآوری در صنعت است. فروید به طور مداوم بازار را با ویژگی های جدیدی توسعه می دهد که طول عمر محصول را و عملکرد آن را افزایش می دهد. برخی از ویژگی های منحصر به فرد فروید عبارتند از: TiCo  هیدروکسی فنیل کربن، پوشش Perma-SHIELD بدون سایشی، Tri-Metal ریخته گری و Quadra-Cut  4-Cutter design

قیمت محصولات شرکت فروید

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت فروید می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.