G3fantacci

معرفی شرکت G3fantacci

سازماندهی دینامیک و ثابت G3 di Fantacci Giancarlo یک شرکت رهبر بنام برای کیفیت و بهره وری از ابزار چوب و مواد مشابه است. نام تجاری G3 نه تنها مترادف فن آوری های پیشرفته و خدمات دقیق است، بلکه جستجوی روش هایی جدید و راه حل هایی برای پاسخ شخصی به نیازهای مشتری است. تجربه کارکنان ما، تعهد و مهارت همراه با موفقیت های در حال رشد در تجارت جهانی را پایه و اساس پروژه های مهم رشد و توسعه قرار داده اند که توسط Giancarlo، Gloriana e Gianluca Fantacci ساخته شده است.

محل شرکت جی 3

برای مدیریت تقاضای روزافزون محصولات ما و بهبود خدمات G3 di Fantacci Giancarlo در سال 2001، جی 3 تاسیس یک خط تولید بزرگ را آغاز کرد که لازم بود برای ایجاد یک واحد از تمامی دپارتمان های موجود مانند ادارات: طراحی، نگهداری، تعمیر و نگهداری، مدیریت، فروش و بازاریابی وجود داشته باشد.

طراحی و تولید در شرکت جی 3

G3 di Fantacci Giancarlo توسط یک تیم جوان و پویا متشکل از مهندسین، طراحان و تکنسین های تخصصی اداره می گردد. طراحی هر ابزار از طریق روش سوم در سیستم CAD انجام می شود تا به طور موثر به تمام مراحل لازم برای نتیجه مطلوب برسد. فرآیندهای پیشرفته تولید در مراکز کار CNC به ما این امکان را می دهد که ابزاری دقیق در بازه ی زمانی کوتاهی ارائه دهیم.

ارتباط نزدیک این است که G3 با بسیاری از تولید کنندگان ماشین آلات نجاری همراه با درخواست های خاص مشتریان ارتباط دارد.

قیمت محصولات شرکت G3fantacci

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.

آدرس وب سایت رسمی شرکت G3fantacci


"For English information about this brand change the website language to English"

هنوز در این دسته بندی محصولی اضافه نشده است!