چوبی کلاب

G3fantacci

G3fantacci یکی از برند های معروف در زمینه تولید ابزارآلات برش بوده که به جرات می توان گفت تمامی محصولاتش از کیفیت منحصر به فردی برخوردار می باشد. از محصولات عمده شرکت جی 3 می توان به تیغ اره، مته، تیغ سی ان سی و توپی اشاره کرد. در ادامه به معرفی شرکت جی 3 می پردازیم.

معرفی شرکت جی 3

سازماندهی دینامیک و ثابت G3 di Fantacci Giancarlo یک شرکت رهبر بنام برای کیفیت و بهره وری از ابزار چوب و مواد مشابه است. نام تجاری G3 نه تنها مترادف فن آوری های پیشرفته و خدمات دقیق است، بلکه جستجوی روش هایی جدید و راه حل هایی برای پاسخ شخصی به نیازهای مشتری است. تجربه کارکنان ما، تعهد و مهارت همراه با موفقیت های در حال رشد در تجارت جهانی را پایه و اساس پروژه های مهم رشد و توسعه قرار داده اند که توسط Giancarlo، Gloriana e Gianluca Fantacci ساخته شده است. لازم به ذکر می باشد، شرکت جی 3 با استفاده از به روزترین تحهیزات و نرم افزار توانسته است طراحی و تولید منحصر به فردی را برای محصولاتش به همراه آورد. در ادامه با محل شرکت جی 3 و همچنین نحوه راه اندازی خط تولیدی این شرکت آشنا می شویم.

محل شرکت G3fantacci

برای مدیریت تقاضای روزافزون محصولات ما و بهبود خدمات G3 di Fantacci Giancarlo در سال 2001، جی 3 تاسیس یک خط تولید بزرگ را آغاز کرد که لازم بود برای ایجاد یک واحد از تمامی دپارتمان های موجود مانند ادارات: طراحی، نگهداری، تعمیر و نگهداری، مدیریت، فروش و بازاریابی وجود داشته باشد.

طراحی و تولید در شرکت جی 3

G3 di Fantacci Giancarlo توسط یک تیم جوان و پویا متشکل از مهندسین، طراحان و تکنسین های تخصصی اداره می گردد. طراحی هر ابزار از طریق روش سوم در سیستم CAD انجام می شود تا به طور موثر به تمام مراحل لازم برای نتیجه مطلوب برسد. فرآیندهای پیشرفته تولید در مراکز کار CNC به ما این امکان را می دهد که ابزاری دقیق در بازه ی زمانی کوتاهی ارائه دهیم. ارتباط نزدیک این است که G3 با بسیاری از تولید کنندگان ماشین آلات نجاری همراه با درخواست های خاص مشتریان ارتباط دارد.

قیمت محصولات شرکت G3fantacci

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات شرکت G3fantacci می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.