چوبی کلاب

GOFIX

1-2 از 2

GOFIX یکی از بهترین و پرطرفدارترین برند در زمینه طراحی و تولید انواع یراق آلات می‌باشد که با سال‌ها سابقه در این زمینه توانسته به جایگاهی ویژه در حوزه یراق آلات برسد. گوفیکس با بیش از 500 کارمند، طیف وسیعی از 3000 محصول، توزیع به بیش از 80 کشور جزء یکی از شناخته‌ شده‌ترین برندهای حوزه یراق و ابزار آلات می‌باشد. در ادامه ب معرفی بیشتر برند گوفیکس می‌پردازیم.

معرفی برند گوفیکس

در سال 1990 شرکت گوفیکس با نوآوری در زمینه یراق آلات کابینت و ساختمانی در چین تاسیس گردید. برند گوفیکس در سال 1991 به رسمیت شناخته شد و ثبت گردید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تولیدات ابزار و یراق آلات کابینت تغییر چشم گیری به وجود آمد که گوفیکس با به کارگیری جدیدترین متد توانسته بهترین و باکیفیت‌ترین یراق آلات همچون انواع لولا و... را تولید و عرضه نماید. شرکت گوفیکس در جهت پیش برد اهداف خود در تلاش است تا انواع یراق آلات کاربردی را با بهترین کیفیت تولید کند. گوفیکس امیدوار است بتواند سهم قابل توجهی در عرضه کالاهای مناسب برای مشتریان داشته باشد. GOFIX یک شرکت واقع در کشور چین می‌باشد که از بهترین محصولات و با کیفیت‌ترین جنس برخوردار می‌باشد.

محصولات شرکت GOFIX

محصولات شرکت GOFIX شامل انواع یراق آلات کابینت و ساختمانی همچون لولا بادبزنی، لولا گازور و... می‌باشد که با استاندارد جهانی و متدهای روز دنیا تولید طراحی و تولید می‌شوند. چوبینر این افتخار را دارد تا بهترین و باکیفیت‌ترین انواع یراق آلات گوفیکس را با به صرفه‌ترین قیمت ارائه کند. 

قیمت محصولات گوفیکس

شرکت گوفیکس به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات گوفیکس می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.