فروشنده شوید

Groz

1-11 از 11

برند Groz یکی از تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی و مهندسی و همچنین ابزارآلات حرفه ای در کشور هند بوده که تمامی محصولاتش مطابق با استاندارد های جهانی و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تولید شده است.

معرفی کارخانه گروز

کارخانه گروز یکی از مدرن ترین کارخانه ها در کشور هند بوده که مساحتی به اندازه 500.000 فوت مربع را دارا می باشد. گروز دارای مهندسین مجرب در بخش ریخته گری می باشد که در این  بخش تمامی محصولات به صورت کاملا اتوماتیک تولید می شوند. همچنین کارخانه گروز تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های جهانی تولید کرده است به طوری که در چندین سال اخیر موفق به دریافت استاندارد های ISO 9001 و ISO 14001 شده است.

محصولات شرکت Groz

شرکت Groz از تنوع محصولات خاصی برخوردار بوده به طوری که محصولاتش شامل ابزاری از قبیل: ابزار دستی، ابزار مهندسی، تجهیزات روغن کاری، تجهیزات سوخت گیری، تجهیزات کنترل هوا و همچنین ابزار آلات خوردو می شود که از این رو جزو تولیدکنندگان محبوب در کشور هند به حساب می آید و البته محصولاتش به چندین کشور صادر می شود. لازم به ذکر می باشد، اکثر محصولات شرکت Groz شامل ابزارآلات و قطعات خودرو است و تنها ابزارآلاتی که مربوط به حوزه نجاری بوده در فروشگاه اینترنتی چوبینر به فروش می رسد.

قیمت محصولات شرکت گروز

شرکت بلوم به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و ابزارآلات دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت بلوم می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.