چوبی کلاب

Hafele

1-40 از 40

شرکت Hafele یکی از بزرگترین برند های محبوب در کشور آلمان می باشد که در ساخت و تولید یراق آلات کابینت، سیستم های کشویی و نورپردازی آشپزخانه فعالیت می کند. لازم به ذکر می باشد، شرکت Hafele بیش از 100.000 محصول را به تولید رسانده است. محصولات شرکت Hafele بسیار در سرتاسر دنیا محبوب بوده و از لحاظ کیفیتی در آشپزخانه های خاص با سلیقه ای متفاوت بکار می روند.
ویدیو زیر نمایی از تولیدات و معرفی شرکت Hafele آلمان می باشد:

تاریخچه شرکت هفله

شرکت هفله در سال 1923، توسط آدولف هوفل و هرمان فانک تاسیس شده و در سال 1973 به طور رسمی شناخته شده است و فعالیت خود را در زمیه یراق آلات به صورت کاملا حرفه ای شروع کرده است. لازم به ذکر است، آدولف هوفل اولین انبار عمده فروشی و توزیع محصولات را در سال 1930 تأسیس کرده است.  همچنین شرکت هفله موفق به دریافت گواهی ISO 9001 بوده که در حقیقت تمامی محصولات شرکت Hafele بسیار با کیفیت و قابل اعتماد می باشد.

محصولات شرکت Hafele

شرکت Hafele قادر به تولید تمامی یراق آلات کابینت می باشد و همچنین به غیر از محصولات آشپزخانه، به طراحی اتصالات کمد دیواری و گنجه نیز می پردازد. شرکت Hafele برای تولید محصولات خود از بهترین متریال استفاده کرده است و از نمونه های آن می توان به آلومینیوم، کروم، نیکل، برنز و ... اشاره کرد. پس اگر به دنبال آشپزخانه ای مدرن و ایمن هستید، با استفاده از محصولات شرکت Hafele می توانید تمامی ایده های مربوط به آشپزخانه خود را پیاده سازی کنید.

قیمت محصولات شرکت هافله

شرکت هافله به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت هافله می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.

ناموجود
Hafele

لولا مخفی هافله

ساخت کشور آلمان/ مخصوص درب‌های چوبی به ضخامت 23 تا 35 میلی‌متر
ناموجود