تخفیف و پیشنهاد

HOFFMANN

1-2 از 2

شرکت HOFFMANN آلمان یک تجارت خانوادگی است که به توسعه طراحی و ساخت ماشین آلات با کیفیت نجاری می پردازد. HOFFMANN از ماشین آلات کوچک برای کارگاههای کوچک نجاری گرفته تا دستگاه های برش صنعتی و ... تولید می کند.

معرفی شرکت هافمن

شرکت هافمن در بروکسل آلمان واقع شده است. هافمن در سال 1990 شعبه ای در نیویورک تاسیس کرد تا بتواند به مشتریان خود در آمریکا، کانادا و مکزیک خدمات ارائه دهد. شرکت هافمن در ژانویه 2005 کارخانه تولیدی خود را گسترش داد. علاوه بر فضای اداری، هافمن انبار بزرگی به نام NC دارد که تمام ماشین آلات استاندارد خود و خدمات پس از فروش را در آن انبار ارائه می دهد.

نمایندگی های شرکت HOFFMANN

شرکت HOFFMANN از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات نجاری بوده که از محصولاتش می توان به لبه چسبان اشاره کرد. سفارشات روزانه از طریق اداره حمل و نقل این شرکت برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. هافمن برای نشان دادن تولیدات خود به مشتریان، توزیع کنندگان و نمایشگاه هایی در سراسر جهان را فراهم آورده است. هافمن در کشورهای آلمان - مجارستان - آمریکا - کانادا - مکزیک - ترکیه - اوکراین - چک - تایلند - سوئیس - سوئد - آفریقای جنوبی - اسپانیا - اسلوانی - اسلواکی - روسیه - پرتقال - هلند - ایران و ... نمایندگی فروش دارد.

قیمت محصولات شرکت هافمن

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات هافمن می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.