تخفیف و پیشنهاد

HENKEL

1-13 از 13

HENKEL یکی از برند های معروف در کشور آلمان بوده که با سابقه ی چندین ساله خود توانسته است با کیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه دهد.

معرفی شرکت هنکل

شرکت هنکل در سال 1876 در دوسلدورف آلمان تاسیس شد و در حال حاضر با 138 سال قدمت و با داشتن 330 نمایندگی و بیش از 50 هزار پرسنل در 75 کشور دنیا یکی از صاحب نامترین تولید کنندگان چسب های عمومی و مصرفی مواد شیمیایی و صنعتی و نیز مواد شوینده و بهداشتی محسوب می گردد. حدود 3 هزار نفر در بخش تحقیق و توسعه فناوری کاربردی مشغول به تولید محصولات جدید و ارائه راهکارهای اصولی جهت بالابردن کیفیت می باشند.

چسب های HENKEL

چسب های  صنعتی شرکت هنکل بر اساس تکنولوژی به روز در عرصه صنعتی سازی سالیان سال در کشورهای مختلف به عنوان برترین برند روز بازار در بیش از یک قرن گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت صنعتی هنکل ارائه دهنده چسب های صنعتی در زمینه های مختلف می باشد و ما مفتخر به همکاری با بزرگترین شرکت ها در این صنایع می باشیم.

قیمت محصولات HENKEL

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد.شما مشتریان عزیز جهت دریافت بروز ترین و آخرین قیمت محصولات شرکت HENKEL با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.