hettich

شرکت hettich یکی از معتبرترین برند ها در زمینه تولید یراق آلات بوده که در کشور آلمان فعالیت می کند. شرکت hettich دارای 3000 پرسنل در کارخانه بوده و در جنگل سیاه واقع در ایالت بادن وورتمبرگ در جنوب غربی آلمان مشغول به تولید می باشد.

تاریخچه شرکت هتیک

کارل هدیک شرکت خود را در سال 1888 در جنگل سیاه آلمان راه اندازی کرده که در ابتدا موفق به تولید یک دستگاه خم کن دستی شده بود. وی در سال 1928 برای توسعه کارخانه خود، خط تولیدی را برای تولید لولای پیانو راه اندازی کرد. در سال 1930 شرکت هدیک به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. لازم به ذکر می باشد، کارل هدیک در آخرین روز های جنگ جهانی جان خود را از دست داد و آلفرد گونتر؛ شریک تجاری کارل، شرکت هدیک را اداره کرد. در آن زمان آلفرد گونتر کارخانه را با 25 نفر پرسنل هدایت می کرد. سرانجام در سال 1992 شرکت هدیک شاهد تغییر رشد خود بوده و امروزه به یکی از تولیدکنندگان یراق آلات در کشور آلمان تبدیل شده است.

قیمت محصولات شرکت hettich

شرکت hettich به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت hettich می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.

کیفیت محصولات شرکت هتیک

شرکت هتیک دارای چندین مهندس در زمینه طراحی انواع کابینت ها و یراق آلات آشپزخانه می باشد و به جرات می توان گفت که این شرکت از بهترین تیم طراحی و تکنولوژی تشکیل شده است. این تیم قیل از تولید محصولات، تمامی طرح های اولیه را ارزیابی کرده و بعد از تست نهایی آن ها در لابراتور، محصولات را به تولید می رسانند.