قسطی بخر

هینوکی | HINOKI

HINOKI یکی از برند های معروف در زمینه تولید ماشین آلات برش چوب و سنگ شکنی بوده که با سابقه ی چندین ساله ی خود توانسته است با کیفیت ترین ماشین آلات صنعتی را به بازار ارائه دهد.

معرفی شرکت هینوکی

هنگامی که این شرکت در سال 1980 تاسیس شد و شروع به تولید ماشین آلات نجاری نمود، با تحقیق و توسعه مداوم ماشین آلات با کیفیتی در این صنعت تولید کرد. هینوکی کیفیت ماشین آلات و دستگاه های خود را برای مشتریانش تضمین می کند. این شرکت 30 سال سابقه در این صنعت دارد و روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است. HINOKI دائما در حال تحقیق و نوآوری است تا بتواند نیازهای مشتری را به خوبی رفع کند.

کیفیت محصولات شرکت HINOKI

کیفیت بالای محصول اولین الویت این شرکت است و سه شعار اصلی شرکت عبارتند از: پیش بینی نیاز مشتری- درک نیاز مشتری- برآورده ساختن نیاز مشتری. در حال حاضر بیش از 10000 عدد از ماشین آلات نجاری این شرکت در سراسر دنیا فروخته شده است. هینوکی همواره سعی دارد تا خدمات اتوماتیک- صرفه جوئی در مصرف چوب- صرفه جوئی در زمان و بهبود بهره وری هدیه دهد. هینوکی در چین واقع شده است. مهمترین تولیدات این شرکت دستگاه ها و ماشین آلات نجاری است مانند انواع گندگی ها و ...

قیمت محصولات شرکت هینوکی

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت هینوکی با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.