اپلیکیشن چوبینر

هرزت | HIRZT

HIRZT یکی از برند های معروف در کشور ایتالیا بوده که با سابقه ی چندین ساله خود توانسته است ماشین آلاتی با کیفیت مناسب به بازار ارائه دهد. شرکت HIRZT اکثریت ماشین آلات CNC تحت پوشش خود در آورده است.

معرفی شرکت هرزت

تولید کننده انواع ماشین آلات لبه چسبان و ماشین آلات CNC، که شرکت اصلی آنها در محل (Cerasolo Ausa di Coriano (RN ایتالیا می باشد. تاریخچه این شرکت به اینگونه است که در سال 2014 توسط شرکت IMACO تحت کنترل در آمد و پس از آن در سال 2017 شرکت مگی ایتالیا این شرکت را خریداری نمود و نام آنرا به "Hirzt IMACO Group" تغییر داد.

کیفیت محصولات شرکت HIRZT

شرکت HIRZT با برخورداری از تکنولوژی و تیم مجرب مهندسی خود توانسته است ماشین آلاتی با کیفیت و مورد نیاز بازار و صنعت ارائه دهد. همچنین شرکت HIRZT با دارا بودن نرم افزار های قدرتمند طراحی و لابراتور های حرفه ای از استاندارد جهانی نیز برخوردار می باشد. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت هرزت با توجه به کبفبت مذکور بسیار متناسب برای کارگاه و کارخانه های تولیدی می باشد.

قیمت محصولات شرکت هرزت

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت هرزت با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.