تخفیف و پیشنهاد

HiWin

HIWIN ترکیبی از فناوری و کلمه برنده است. این به این معنی است: "شما با تکنولوژی ما یک برنده هستید" که ترکیب دو کلمه HI-Tech و Winner کلمه HIWIN را می سازد.

شرکت هایوین از بهترین تولید کنندگان تجهیزات سی ان سی

HIWIN از "HI-tech WINner" می آید و به این معنی است که "با ما، شما یک برنده با تکنولوژی های ویژه هستید". همانطور که محصولات ما را در دستگاه های خود ترکیب می کنید، ارزش کیفیت را بدون هیچ مشکلی درک می کنید، پیشرفت های تکنولوژیکی موجود در صنعت سی ان سی از طریق Hiwin تحقق می یابید.

تکنولوژی تجهیزات HiWin

همچنان افتخار صنعت ماست که از تکنولوژی های نوآورانه در صنعتمان استفاده می کنیم. ما با ارائه بهترین تکنولوژی ها و خدمات به مشتریان زمینه پیشرفت خودمان در صنعت جهانی را فراهم نموده ایم، این هدفی است که  هایوین برای رهبری در صنعت فناوری پیشرفته دنبال می کند. این شرکت با برند و نماد تجاری HIWIN شناخته شده است. با ثبت اختراع در بیش از 36 کشور دنیا که شامل آمریکا، اروپا، ژاپن و ... است می شود.

قیمت محصولات شرکت هایوین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام قیمت محصولات شرکت هایوین می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.