HiWin

HIWIN ترکیبی از فناوری و کلمه برنده است. این به این معنی است: "شما با تکنولوژی ما یک برنده هستید" که ترکیب دو کلمه HI-Tech و Winner کلمه HIWIN را می سازد.

شرکت هایوین از بهترین تولید کنندگان تجهیزات سی ان سی

HIWIN از "HI-tech WINner" می آید و به این معنی است که "با ما، شما یک برنده با تکنولوژی های ویژه هستید". همانطور که محصولات ما را در دستگاه های خود ترکیب می کنید، ارزش کیفیت را بدون هیچ مشکلی درک می کنید، پیشرفت های تکنولوژیکی موجود در صنعت سی ان سی از طریق Hiwin تحقق می یابید.

علاوه بر این، همچنان افتخار صنعت ماست که از تکنولوژی های نوآورانه در صنعتمان استفاده می کنیم. ما با ارائه بهترین تکنولوژی ها و خدمات به مشتریان زمینه پیشرفت خودمان در صنعت جهانی را فراهم نموده ایم، این هدفی است که  هایوین برای رهبری در صنعت فناوری پیشرفته دنبال می کند.

این شرکت با برند و نماد تجاری HIWIN شناخته شده است. با ثبت اختراع در بیش از 36 کشور دنیا که شامل آمریکا، اروپا، ژاپن و ... است می شود.

قیمت محصولات شرکت HIWIN

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

وب سایت رسمی شرکت هایوین


"For English information about this brand change the website language to English"

هنوز در این دسته بندی محصولی اضافه نشده است!