بنر رمضان

HOLD

1-24 از 40

شرکت HOLD به صورت تخصصی در بخش تولید، طراحی و بازاریابی ماشین آلات نجاری به خصوص ماشین آلات سندرز و حفاری فعالیت دارد و در سال 2004 در شهر فوشان تاسیس شد و برند HOLD را به عنوان یک نام تجاری ثبت کرد.

معرفی شرکت هلد

شرکت هلد در چین و در منطقه صنعتی شیبان واقع شده است. هلد نماینده های زیادی در چین و سراسر دنیا دارد. این شرکت توسط هاوارد هولد تاسیس شد و در زمینه طراحی، تولید، فروش و خدمات ماشین آلات نجاری شروع به فعالیت نمود. محصولات این شرکت دستگاههای سری اره ها - لبه زن اتوماتیک – سری مته و ... است. این شرکت گواهینامه اتحادیه اروپا CE را دریافت کرده است. محصولات این شرکت به راحتی در بیش از 20 استان، شهرداری ها و مناطق خودمختار به فروش می رسد و به بیش از 30 کشور و مناطق جهان صادر می شود. "مدیریت سیستم، نوآوری مداوم، صداقت، اولویت مشتری" هدف این مجموعه است.

محصولات شرکت HOLD

شرکت هلد بیش از 10 سال قدمت دارد و به بیش از 30 کشور دنیا صادرات انجام می دهد. این شرکت دارای ثبت اختراع و گواهی فنی استاندارد بین المللی است. مهمترین محصولات تولیدی این شرکت در زمینه صنایع چوب: ماشین آلات لبه چسبان اتوماتیک و اره های هوشمند است است. لازم بذکر است بدانید که ماشین آلات صنایع چوب شرکت هلد و KDT - نوین چوب اعم از دورکن، لبه چسبان - دستگاه پی وی سی و . . . هردو در یک کارخانه تولید و با کیفیتی یکسان به بازار ارائه میشود

قیمت محصولات شرکت HOLD

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز میتوانید برای استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.