تخفیف تابستونی

HOLD

1-24 از 40

شرکت HOLD به صورت تخصصی در بخش تولید، طراحی و بازاریابی ماشین آلات نجاری به خصوص ماشین آلات سندرز و حفاری فعالیت دارد. این شرکت در سال 2004 در شهر فوشان تاسیس شد و برند HOLD را به عنوان یک نام تجاری ثبت کرد.

معرفی شرکت هلد

شرکت هلد در چین و در منطقه صنعتی شیبان واقع شده است. هلد نماینده‌های زیادی در چین و سراسر دنیا دارد. این شرکت توسط هاوارد هولد تاسیس شد و در زمینه طراحی، تولید، فروش و خدمات ماشین آلات نجاری شروع به فعالیت نمود. محصولات این شرکت دستگاه‌های سری اره‌ها، لبه زن اتوماتیک، سری مته و غیره است. این شرکت گواهینامه اتحادیه اروپا CE را دریافت کرده است. محصولات این شرکت به راحتی در بیش از 20 استان، شهرداری‌ها و مناطق خودمختار به فروش می‌رسد و به بیش از 30 کشور و مناطق جهان صادر می‌شود. "مدیریت سیستم، نوآوری مداوم، صداقت، اولویت مشتری" هدف این مجموعه است.

محصولات شرکت HOLD

شرکت هلد بیش از 10 سال قدمت دارد و به بیش از 30 کشور دنیا صادرات انجام می‌دهد. این شرکت دارای ثبت اختراع و گواهی فنی استاندارد بین المللی است. مهمترین محصولات تولیدی این شرکت در زمینه صنایع چوب ماشین آلات لبه چسبان اتوماتیک و اره‌های هوشمند می‌باشد. لازم به ذکر است بدانید که ماشین آلات صنایع چوب شرکت هلد و KDT، نوین چوب اعم از دورکن، لبه چسبان، دستگاه پی وی سی و غیر در یک کارخانه تولید و با کیفیتی یکسان به بازار ارائه می‌شود.

قیمت محصولات شرکت HOLD

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. شما مشتریان عزیز میتوانید برای استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.